Pingpongowy hit I ligi w hali OCSiR, lider podejmie wicelidera

2021-02-13 11:35:21(ost. akt: 2021-02-13 11:52:47)
W sobotę zespół Morlin I w razie wygranej zrobi duży krok by sezon zakończyć na pierwszym miejscu

W sobotę zespół Morlin I w razie wygranej zrobi duży krok by sezon zakończyć na pierwszym miejscu

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

W sobotę o godz. 16 w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji będzie buzowało od emocji. Liderujące Morliny Ostróda w szlagierze I ligi zmierzą z drugim w tabeli Kamixem Małe Trójmiasto Rumia. Zwycięstwo powinno zapewnić ostródzianom fotel lidera do końca sezonu.
W sobotnie popołudnie w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji na pewno nie zabraknie emocji. W szlagierowym spotkaniu I ligi liderujące Morliny I podejmą wicelidera Kamix Małe Trójmiasto Rumia. Pierwsze spotkanie obu zespołów zakończyło się porażką ostródzian 2:8.

— Ten mecz wiele nam wyjaśni, bo jeśli wygramy to bardzo przybliżymy się do walki o awans — uważa Tomasz Sposób, jeden z trenerów naszych pierwszoligowców. — Jednak trzeba będzie zagrać na maksa, bo zespół z Rumi to doświadczeni zawodnicy.
.
Sobotnie starcie w Ostródzie zapowiada się bardzo emocjonująco, a rozpocznie się o godz. 16.

Również w sobotę, ale wyjeździe zagra drugi zespół Morlin, który znowu stanie przed trudnym zadaniem, ponieważ zmierzy się z trzecią w tabeli Gorzovią Gorzów Wielkopolski. Zanosi się na to, że w składzie ostródzian nastąpi zmiana, bo może zabraknąć kontuzjowanego Maksymiliana Miastowskiego. W tym meczu każda zdobycz punktowa będzie bardzo wartościowe, jednak to mega trudne zadanie.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5