Poszukiwany przyszedł do komendy z marihuaną w kieszeni

2021-01-27 10:19:36 (ost. akt: 2021-01-27 10:22:52)

Autor zdjęcia: Policja

Dzielnicowi zatrzymali 29-latka, który przyszedł do komendy zgłosić utratę telefonu komórkowego. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany i miał przy sobie narkotyki.
Do zdarzenia doszło w sobotę (23.01.2021r.), gdzie do komendy przyszedł mężczyzna, który zgłosił utratę telefonu. Czynności z nim przeprowadzali dzielnicowi. Po wylegitymowaniu mężczyzny policjanci ujawnili, że jest on poszukiwany do odbycia 10 dni kary pozbawienia wolności za nieopłacone grzywny. 29-latek został zatrzymany.

Podczas osadzania w policyjnym areszcie na jaw wyszło, że ma on przy sobie woreczek z zielonym suszem. Badania potwierdziły, że jest to marihuana. Za popełnione przestępstwo posiadania środków odurzających 29-latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pijany POLICJANT w rowie #3050708 | 83.25.*.* 28 sty 2021 08:18

    Pomorze. Pijany policjant w rowie. Jest zarzut Ponad 3,5 promila alkoholu miał mieć w organizmie policjant z Kartuz (Pomorskie) w momencie kraksy, do której doprowadził. Funkcjonariusza leżącego w rowie w Miechucinie znalazł spacerowicz. Mundurowy w środę usłyszał zarzuty.OPRAC. ARKADIUSZ JASTRZĘBSKIwczoraj (18:28) Pomorze. Pijany policjant w rowie. Jest zarzut Ponad 3,5 promila alkoholu miał mieć w organizmie policjant z Kartuz (Pomorskie) w momencie kraksy, do której doprowadził. Funkcjonariusza leżącego w rowie w Miechucinie znalazł spacerowicz. Mundurowy w środę usłyszał zarzuty. Pomorze. Pijany policjant w rowie. Jest zarzut Pomorze. Pijany policjant w rowie. Jest zarzut Źródło: Getty Images, Fot: Michal Fludra, NurPhoto Policjant z Kartuz, który w nocy z poniedziałku na wtorek rozbił po służbie prywatnego volkswagena w Miechucinie usłyszał w środę zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości - podaje Radio Gdańsk. 37-latkowi grozi kara do dwóch lat więzienia. Jak wyjaśnia pomorska stacja, mężczyzna miał w prokuraturze nie odnieść się do zarzutów. Funkcjonariusz pozostanie na wolności za poręczeniem majątkowym w wysokości 8 tys. złotych i ma zakaz opuszczania .Policjant stanie przed sądem, bo w nocy z poniedziałku na wtorek, nie będąc na służbie, rozbił swojego volkswagena na przydrożnych barierkach w Miechucinie. Wszystko wskazuje na to, że później 37-latek wysiadł z samochodu i wpadł do przydrożnego rowu. Tam znalazł go przechodzień. Jak relacjonuje RG, dwukrotne badanie wykazało, że 37-latek miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Mundurowy został zawieszony w czynnościach służbowych. Szef policji w Kartuzach wszczął postępowanie dyscyplinarne, które ma doprowadzić do zwolnienia ze służby funkcjonariusza. https://wiadomosci.wp. pl/pomorze-pijany-policjant-w-rowie-jest -zarzut-6596849332251616a

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5