Wyniósł ze sklepu butelki z drogim alkoholem i nie zapłacił

2021-01-20 16:13:34 (ost. akt: 2021-01-20 17:18:51)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Przed sądem odpowie 59- letni mieszkaniec gminy Ostróda, który wyniósł ze sklepu alkohol nie płacąc za "zakupy". Kradzież ujawnił dzielnicowy.
Każdego dnia podczas obchodu rejonu służbowego dzielnicowi spotykają się z mieszkańcami, pomagają im w rozwiązywaniu ich problemów i udzielają informacji. Oprócz tego zwracają uwagę na to, czy w podległym im rejonie nie dochodzi do zakłóceń porządku publicznego lub innych wykroczeń.

W trakcie jednego z obchodów, dzielnicowy z Ostródy pod jednym ze sklepów zauważył mężczyznę, który zachowywał się w podejrzany sposób. 59- latek znany jest policjantowi z wcześniejszych kradzieży sklepowych. Jak okazało się, mężczyzna miał przy sobie dwie butelki drogiego alkoholu.

Dzielnicowy podejrzewał, że mieszkaniec Ostródy nie kupił go, lecz zabrał ze sklepowej półki i wyszedł nie płacąc. Wezwał więc na miejsce policjantów patrolówki a następnie udał się do sklepu, gdzie wraz z pracownikami sprawdził monitoring i potwierdził swoje podejrzenia.

Wartość skradzionego towaru wyniosła blisko 250 zł. "Zakupy" wróciły na sklepowe półki a wobec 59- latka skierowany zostanie wniosek o ukaranie do sądu.
Źródło: KPP Ostróda

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Policjantka próbowała ukraść alkohol #3048279 | 83.25.*.* 25 sty 2021 11:30

    Kraków. Policjantka próbowała ukraść alkohol z Biedronki? Miała nie zapłacić za część towaru 36-latka podczas robienia zakupów w Biedronce miała nie zapłacić m.in. za wino i whisky. Sytuację zauważył ochroniarz, który wezwał służby. Policjantka tłumaczyła się pośpiechem i roztargnieniem. Wobec kobiety toczy się postępowanie dyscyplinarne. Do zdarzenia doszło 30 grudnia, ale sprawa dopiero teraz ujrzała światło dziennie. 36-latka robiła zakupy w Biedronce. Na kasie samoobsługowej nie zapłaciła za część produktów, w tym za wino i whisky. Sprawę zauważył ochroniarz, który powiadomił służby. Okazało się, że kobieta jest policjantką. Kraków. Funkcjonariusz policji dokonała kradzieży wina i whisky w Biedronce? Funkcjonariuszka tłumaczyła się roztargnieniem i pośpiechem. Trwa wyjaśnianie sprawy. Dowodem ma być nagranie z monitoringu i przesłuchania świadków. 36-latka nie została zawieszona w wykonywaniu czynności służbowych, ale od kilku miesięcy miała się nie pojawiać w pracy. https://wiadomosci.wp.pl/krakow/ krakow-policjanta-probowala-ukrasc-alkoh ol-miala-nie-zaplacic-za-czesc-towaru-65 99670248926080a

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5