Wiadomo kiedy pingpongiści Morlin Ostróda wznowią rozgrywki I ligi

2020-12-30 13:24:24 (ost. akt: 2020-12-31 09:01:38)
Pingpongiści Morlin Ostróda rundę rewanżową I ligi rozpoczną 6 lutego

Pingpongiści Morlin Ostróda rundę rewanżową I ligi rozpoczną 6 lutego

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

Tenisiści stołowi Morlin Ostróda nie zakończyli jeszcze pierwszej rundy w rozgrywkach I ligi, a już dowiedzieli się kiedy i z kim zainaugurują drugą część sezonu. Początek rundy rewanżowej sezonu 2020/21 zaplanowany został na 6 lutego.
W pierwszy weekend lutego przyszłego roku lider pierwszoligowych rozgrywek zespół Morlin I Ostróda na wyjeździe zmierzy się na wyjeździe z zajmującym 10. miejsce Ochmanem Raszków. Na ten sam termin pierwszy mecz rundy rewanżowej mają zaplanowany rezerwy ostródzkich Morlin, które podejmą u siebie Darz Bór Karnieszewice.

Oprócz spotkania z Ochmanem, podopieczni trenera Tomasza Krzeszewskiego zagrają w lutym z KAMIX ATS Małe Trójmiasto Rumią oraz rezerwami Palmiarni Zielona Góra. W marcu, lider zaplecza LOTTO Superligi pojedzie do Torunia i Karnieszewic, a także podejmie we własnej hali drugą drużynę Balty AZS AWFiS Gdańsk. Na kwiecień zaplanowane zostały mecze z Gorzovią, GKTS Wiązowną oraz derbowe starcie z Morlinami II. Na koniec ligi Morliny I zmierzą się w derbach Warmii i Mazur z Dekorglassem II, zaś w ostatniej kolejce zaplanowanej na 22 maja z Pogonią Mogilno.

Dziewiąte w tabeli Morliny II po meczu z Darz Borem pojadą do Gorzowa Wielkopolskiego, a na koniec lutego podejmą zespół z Wiązownej. Marcowe spotkania, to wyjazdowe rywalizacje odpowiednio z: Palmiarnią II, Dekorglassem II oraz domowe z Pogonią. Kwiecień stanie pod znakiem pojedynków przeciwko drużynom z Raszkowa, Rumi oraz Morlinami I. W maju, Morliny II zagrają u siebie z drugą ekipą Energi Manekin, a pierwszą ligę w sezonie 2020/2021 przypieczętują meczem z Baltą AZS AWFiS II.

Przypomnijmy, Morlinom I do końca pierwszej części rozgrywek pozostało jeszcze jedno spotkanie z Darz Borem Karnieszewice, natomiast Morlinom II dwa mecze z Ochmanem Raszków oraz Baltą II.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5