Pingpongiści Morlin Ostróda pierwszą rundę zakończą po narodowej kwarantannie

2020-12-29 08:55:14 (ost. akt: 2020-12-29 09:28:21)
Pingpongiści Morlin Ostróda kolejne mecze ligowe zagrają dopiero po narodowej kwarantannie

Pingpongiści Morlin Ostróda kolejne mecze ligowe zagrają dopiero po narodowej kwarantannie

Autor zdjęcia: Krzysztof Jarmołowicz

Polski Związek Tenisa Stołowego podjął decyzję o przerwaniu rozgrywek ligowych na okres 28 grudnia 2020 - 17 stycznia 2021. Ustalenia organu prowadzącego rozgrywki ligowe w Polsce mają związek z "Narodową Kwarantanną". Zespoły Morlin pierwszą rundę I ligi zakończą z poślizgiem.
Tymczasowe zawieszenie rozgrywek przez PZTS oznacza, że nie odbędą się mecze z udziałem ostródzkich zespołów w rozgrywkach I i III ligi. Zatem trzeba będzie jeszcze poczekać aż lider pierwszoligowej rywalizacji w grupie północnej zespół Morlin I zakończy pierwszą rundę. "Jedynce" Morlin pozostał do rozegrania jeden mecz z Darz Borem Karnieszewice, który z powodu zagrożenia epidemicznego nie został rozegrany w pierwotnym terminie. Spotkanie zostało przełożone na początek przyszłego roku, ale znowu trzeba będzie poczekać na jego rozegranie. Mecz odbędzie się dopiero po zakończeniu narodowej kwarantanny.

Jedno spotkanie więcej do rozegrania mają pingpongiści Morlin II, walczący o pozostanie w I lidze. "Dwójkę" Morlin czeka jeszcze rywalizacja z Ochmanem Raszków i Baltą II AZS AWFiS Gdańsk.

Przerwa w rozgrywkach czeka też występujący w III lidze zespół Morlin III Ostróda. Ostródzianie do zakończenia pierwszej rundy mają jeszcze dwa mecze z Wichrem Gwiździny i Deekorglassem III Działdowo.

Na ostateczne rozstrzygnięcia pierwszej części sezonu trzeba poczekać do zakończenia narodowej kwarantanny.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5