Nominuj społeczników do nagrody „Złotej żarówki 2020”

2020-12-15 15:06:00(ost. akt: 2020-12-15 15:14:05)
Znasz osobę, która działa społecznie na rzecz innych? Aktywne wspiera osoby starsze, dzieci lub pomagają zwierzętom? Osoba, która w sposób szczególny zaangażowała się społeczne w czasie epidemii COVID-19? Zgłoś ją do tegorocznej edycji nagrody „Złotej Żarówki”!
Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna chce uhonorować tytułem „Społecznika Roku” i „Organizacji Roku” tych, którzy aktywnie działają na terenie powiatu ostródzkiego. Zgłoś je do pierwszej edycji nagrody „Złotej żarówki”. Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna, chce uhonorować tytułem „Społecznika Roku” i „Organizacji Roku” tych, którzy aktywnie działają na terenie powiatu ostródzkiego. Termin nadsyłania nominacji upływa 22 grudnia 2020 r.

Celem nagrody jest docenienie społecznych, bezinteresownych działań osób i organizacji na rzecz innych. Wyróżnienie szczególnego zaangażowania i dbałości o dobro wspólne. Uznanie dla prospołecznych i obywatelskich postaw.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, firmy, związki wyznaniowe oraz osoby fizyczne. Nagrody zostaną przyznane nagrody w dwóch kategoriach „Społecznik Roku” i „Organizacja Roku”.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem znajduje się na stronie internetowej www.rzeczjasna.ostroda.pl/nagroda. Wnioski z nominacjami można przesyłać do 22.12.2020r. (do 12:00).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej Gali, 28 grudnia 2020 r. niestety w tym roku on - line. Wybranych zostanie dwóch laureatów – jeden w każdej kategorii. Ich sylwetki i działalność zostaną następnie zaprezentowane w reportażach Telewizji RzeczJasna.

Widzisz kogoś kto pomaga, rozwija kulturę, wspiera lokalne środowiska lub walczy w jakiejś słusznej społecznej sprawie? Doceń tych, którzy nie boją się mierzyć z trudnymi wyzwaniami i ważnymi dla nas wszystkich sprawami. Wobec ich zaangażowania nie możesz być obojętny - koniecznie zgłoś swojego kandydata do nagrody „Złotej żarówki 2020”!
www.rzeczjasna.ostroda.pl/nagroda


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5