Pandemia pokrzyżowała plany meczowe tenisistów stołowych Morlin Ostróda

2020-12-05 16:44:09 (ost. akt: 2020-12-05 17:13:56)
Z powodu koronawirusa ostródzcy pingpongiści musieli przełożyć trzy weekendowe mecze

Z powodu koronawirusa ostródzcy pingpongiści musieli przełożyć trzy weekendowe mecze

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

To miał być pracowity weekend występujących w I lidze tenisistów stołowych ostródzkich Morlin. Dwie nasze drużyny miały w sobotę i niedzielę zagrać trzy mecze. Niestety nie uda się zrealizować planu. Nasi pierwszoligowcy kolejny raz w tym sezonie przegrali z COVID-19.
Lider I ligi, zespół Morlin I Ostróda w sobotę miał zmierzyć się w małej sali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji miał zagrać z zamykającym tabelę Coccine GKTS Wiązowna. To miały być raczej łatwe punkty, ale mecz w sobotni poranek został odwołany.

Natomiast walcząca o pozostanie wśród pierwszoligowców druga drużyna Morlin miała na sobotę i niedzielę zaplanowane dwa mecze. W sobotę mieli na wyjeździe zmierzyć się z wiceliderem Kamixem Małe Trójmiasto Rumia. Zaś w niedzielę mieli zagrać ważniejsze spotkanie z rywalem, z którym będą walczyli o Te utrzymanie Ochmanem Raszków. Niestety te spotkania "dwójka" Morlin będzie musiała rozegrać w innym terminie.

- Dzisiaj o 6.50 dostałem wiadomość od jednego naszych trenerów, że badanie na obecność koronawirusa dało wynik pozytywny - mówi Tomasz Krzeszewski, trener Morlin Ostróda. - Szybko poinformowaliśmy naszych sobotnich i niedzielnych rywali o tym, żeby do nas nie przyjeżdżali i, że my do nich nie przyjedziemy.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5