Dzisiaj Paulina Wiśniewska zawalczy na Wieczorze Walk 7. w Krakowie

2020-10-02 11:03:01 (ost. akt: 2020-10-02 11:24:52)
Paulina Wiśniewska stanie dzisiaj do boju podczas Wieczoru Walk 7. w Krakowie

Paulina Wiśniewska stanie dzisiaj do boju podczas Wieczoru Walk 7. w Krakowie

Autor zdjęcia: Archiwum MMA Team Ostróda

Paulina Wiśniewska z MMA Team Ostróda dzisiaj stanie do walki podczas Wieczoru Walk 7, który odbędzie się w Krakowie. Ostródzianka w oktagonie zmierzy się z Barbarą Grabowską, którą już wcześniej pokonała podczas Gali Sharks Attack w Mysłowicach.
Piątkowy pojedynek obu zawodniczek zaplanowany jest na godz. 22. Bezpłatna transmisja będzie do obejrzenia na kanale youtube: https://www.youtube.com/channel/UCM8bHFXf-5KzCse0_9b6O5g.

Paulina Wiśniewska, zawodniczka MMA Team Ostróda stanie przed szansą wywalczenia amatorskiego pasa Wieczoru Walk 7 w wadze muszej do 57kg. Gala odbędzie się w Krakowie. Rywalką naszej zawodniczki będzie miejscowa fighterka Barbara Grabowska. Pojedynek podczas krakowskiego Wieczoru Walk 7. będzie rewanżem za walkę na gali Sharks Attack 3 w Mysłowicach, gdzie zawodniczka z Ostródy poddała Barbarę Grabowską dźwignią na staw łokciowy.

- Nastawienie i umiejętności są, Paula jest dobrze przygotowana - mówi Tomasz Sobczyński, trener zawodników MMA Team Ostróda. - Przygotowania przebiegły dobrze i Paulina jest w gazie. Jak głowa zagra z formą fizyczną i umiejętnościami to będzie dobrze.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5