Sokół Ostróda na treningu zagra z rezerwami olsztyńskiego Stomilu

2020-09-16 09:20:50(ost. akt: 2020-09-16 10:03:27)
Piłkarze Sokoła dzisiaj na stadionie przy ul. 3 Maja zagrają ze Stomilem II Olsztyn

Piłkarze Sokoła dzisiaj na stadionie przy ul. 3 Maja zagrają ze Stomilem II Olsztyn

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Jedno zwycięstwo i dwie porażki w II lidze to dotychczasowy dorobek zespołu Sokoła Ostróda. Sytuacja nie jest tragiczna, ale na razie wygląda to słabo. Na przełamanie dzisiaj ostródzianie na popołudniowym treningu zagrają z rezerwami Stomilu Olsztyn.
Po trzech drugoligowych meczach sztab szkoleniowy Sokoła postanowił rozegrać sparing. Celem spotkania jest podniesienie morale zespołu. Jednak przede wszystkim ma być możliwością przełamania się dla podopiecznych Piotra Jacka jeśli chodzi o ich skuteczność, bo ta ostatnio jest raczej słaba.

Zatem dzisiaj o godz. 16.30 na stadionie miejskim przy ul. 3 Maja podczas treningu ostródzcy drugoligowcy zmierzą się z drugim zespołem Stomilu, występującym w rozgrywkach IV ligi. Być może w ekipie zespołu z Olsztyna zobaczymy w składzie wychowanków Akademii Piłkarskiej Ostróda Filipa Szymańskiego, Marcina Zdunka, Mateusza Błauta i Jakuba Kisiela.

Dzisiaj po południu będzie można zobaczyć w akcji drugoligowców Sokoła oraz rezerwy Stomilu, w których składzie są m.in. wychowankowie AP Ostróda.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5