Koncert Natalii Nykiel za darmo na zakończenie wakacji

2020-08-26 12:26:09 (ost. akt: 2020-08-26 12:28:57)

Autor zdjęcia: ICK

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów Natalii Nykiel. Iławskie Centrum Kultury chce, żeby tegoroczne wakacje zakończyły się miłym akcentem i młodzież z pozytywną energią oraz naładowanymi akumulatorami rozpoczęła nowy rok szkolny. Dlatego postanowiono, że wstęp na koncert będzie BEZPŁATNY. Osoby, które zakupiły już bilet na wydarzenie, dostaną zwrot środków przelewem na konto.
Przed nami ostatni weekend wakacji. Z tej okazji Iławskie Centrum Kultury przygotowało koncerty, które z całą pewnością spełnią wymagania muzycznych koneserów i fanów dobrych brzmień. Zapraszamy na dwa dni wspólnej zabawy z darmowym koncertem Natalii Nykiel.

Koncert Pięć Dwa i Luxtorpeda


29 sierpnia (sobota)
Godz. 20:00 Pięć Dwa
Godz. 21:00 Luxtorpeda
Amfiteatr im. Louisa Armstronga w Iławie
Bilet: 25 PLN. Sprzedaż biletów online:
http://185.144.245.56:8080/MSI/mvc/pl?sort=Flow&date=2020-08-29&datestart=0

LUB
https://going.pl/piec-dwa-i-luxtorpeda-ilawa
Osoby w wieku 0-7 wchodzą nieodpłatnie, a od 8 roku życia obowiązuje bilet normalny.

Koncert jest gratką dla wielbicieli rockowych brzmień. Zespoły zagrają same hity, więc koniecznie musicie tam być.


Kilka zdań o zespołach:
Luxtorpeda – polska grupa wykonująca muzykę rockową. Powstała w 2010 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta Friedricha, znanego z zespołów: Acid Drinkers, Arka Noego, Kazik na Żywo i 2Tm2,3. Muzyk do współpracy zaprosił związanych z zespołem 2Tm2,3 gitarzystę Roberta Drężka i basistę Krzysztofa Kmiecika oraz ówczesnego perkusistę Turbo i zespołu Armia Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku skład uzupełnił wokalista Przemysław „Hans” Frencel, raper znany z Pięć Dwa.
Pięć Dwa – polska grupa wykonująca muzykę z pogranicza hip-hopu i trip hopu. Powstała w 1999 roku w Poznaniu w składzie Przemysław „Hans” Frencel oraz Paweł „Deep” Paczkowski. Duet zadebiutował wydanym rok później nielegalem Najwyższa instancja. Niespełna dwa lata później Paczkowski opuścił skład. Natomiast Frencel samodzielnie kontynuował działalność projektu. Pięć Dwa Dębiec szerzej zaistniał w 2003 roku za sprawą pierwszej, dostępnej w powszechnej sprzedaży płyty P-ń VI. Materiał cieszył się znaczną popularnością w kraju w tym za sprawą piosenki „To my!”, która była notowana m.in. na listach przebojów Polskiego Radia.

Koncert Natalii Nykiel


30 sierpnia (niedziela)
Godz. 20:00
Amfiteatr im. Louisa Armstronga w Iławie
WSTĘP WOLNY!
To bardzo dobra wiadomość dla fanów Natalii Nykiel. Iławskie Centrum Kultury chce, żeby tegoroczne wakacje zakończyły się miłym akcentem i młodzież z pozytywną energią oraz naładowanymi akumulatorami rozpoczęła nowy rok szkolny. Dlatego postanowiono, że wstęp na koncert będzie BEZPŁATNY.


W ostatni dzień wakacji wystąpi Natalia Nykiel, polska piosenkarka i autorka tekstów. Jest finalistką drugiej edycji programu The Voice of Poland. W swojej dyskografii posiada dwa solowe albumy studyjne: Lupus Electro i Discordia. Pierwszą płytę promowała m.in. singlami „Bądź duży” i „Error”, które stały się przebojami w Polsce. Weszła na muzyczny rynek mocnym krokiem. Jej debiutancki album Lupus Electro, który ukazał się w 2014 roku zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Natalia wypracowała sobie pozycję jednej z najbardziej szanowanych i pożądanych wokalistek w kraju. Jej koncerty cieszą się ogromną popularnością. Jest jedną z niewielu polskich artystek, której koncerty to koncepcyjne widowiska. Ku zaskoczeniu fanów i branży muzycznej w listopadzie ubiegłego roku Natalia bez żadnych zapowiedzi wydała nową płytę. Minialbum Origo to wyjątkowo ważny krok w dyskografii Natalii Nykiel. Jest pierwszym w karierze wydawnictwem Natalii, które ukazało się na ryku międzynarodowym. Album zebrał znakomite recenzje krytyków oraz zadebiutował na 2 miejscu bestsellerów Empiku.

*Wszystkie wydarzenia organizowane przez ICK są zgodne z wytycznymi MKiDN i GiS-U. Obowiązuje przysłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego.
ICK, red.Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5