Wasze dziecko jest pełne energii, zapiszcie je na zajęcia piłkarskie

2020-08-14 13:01:24 (ost. akt: 2020-08-14 13:10:33)
Akademia Piłkarska Ostróda zaprasza na treningi

Akademia Piłkarska Ostróda zaprasza na treningi

Autor zdjęcia: Archiwum

Chłopcom i dziewczynkom urodzonym w 2016 roku polecamy zajęcia piłkarskie w AP Ostróda na nabór do nowej grupy skrzatów. Zajęcia naborowe odbędą się w poniedziałek 17 sierpnia.
AP Ostróda jest akademią certyfikowaną przez Polski Związek Piłki Nożnej. W specjalnym programie certyfikacji ostródzka „Apka” otrzymała tzw. „Srebrny Certyfikat PZPN”. To jest zaświadczenie, że zajęcia prowadzone przez szkoleniowców AP prowadzone są na najwyższym poziomie szkoleniowym i odpowiadają standardom wyznaczonym przez piłkarską centralę w Polsce.

Spotkanie z dziećmi i ich rodzicami odbędzie się w najbliższy poniedziałek (17 sierpnia). Trenerzy ostródzkiej AP zapraszają na godz. 17.30 na boisko przy ul Parkowej 30 (Osiedle Drwęckie). Mali kandydaci na przyszłych piłkarzy powinni zabrać ze sobą buty do gry w piłkę nożną i strój sportowy.

- Zajęcia z cztero i pięciolatkami to głównie gry i zabawy piłkarskie – mówi Piotr Garnusz, wiceprezes AP Ostróda. - Na pierwszym etapie szkolenia najwięcej czasu poświęcamy na oswojenie się z piłką i zajęcia w grupach. Od września zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu. Zatem zapraszamy wszystkich małych piłkarzy, których w domach rozpiera nadmiar energii.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5