Krzysztof Lipiński zrezygnował z prowadzenia Kormorana Zwierzewo

2020-08-05 09:07:57 (ost. akt: 2020-08-05 09:28:15)
Krzysztof Lipiński zrezygnował z prowadzenia Kormorana Zwierzewo

Krzysztof Lipiński zrezygnował z prowadzenia Kormorana Zwierzewo

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Zanosi się na zmianę warty w klubie piłkarskim Kormoran Zwierzewo. Występujący w grupie 2 klasy okręgowej zespół z dnia na dzień stracił trenera i prezesa w jednej osobie. Krzysztof Lipiński zrezygnował prowadzenia i sponsorowania zwierzewian.
Przez ponad 20 lat Kormoran Zwierzewo kojarzony był z osobą Krzysztofa Lipińskiego. Był piłkarzem, grającym trenerem, w międzyczasie prezesem. Inwestował w klub swoje prywatne pieniądze. Czas który mógłby spędzić z rodziną poświęcał na prowadzenie klubu lub koszenie trawy na boisku. On jednak poświęcił się klubowi i za swoje poświęcenie w ostatnich tygodniach słyszał jedynie sowa krytyki.

- Ja temu klubowi poświęciłem całe swoje życie i sporo pieniędzy, a w zamian usłyszałem tylko obelgi - powiedział Krzysztof Lipiński. - Nie tego się spodziewałem. Nie chcę być człowiekiem, który nie pasuje całemu lokalnemu środowisku. Niestety nie jesteśmy klubem, który płaci piłkarzom jak inni w okolicy. Po prostu nas na to nie stać. Nie chcę słuchać obelg pod swoim adresem, dlatego rezygnuję z prowadzenia klubu. Dziękuję bardzo.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5