Tęcza Miłomłyn i Płomień Turznica poznały swoich rywali w 2. rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski

2020-07-27 13:06:18(ost. akt: 2020-07-27 13:27:25)
Tęcza Miłomłyn w 2. rundzie WPP zagra z Pisą Primavera Barczewo

Autor zdjęcia: Archiwum Tęczy

W siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w poniedziałkowe południe rozlosowane zostały pary 2. rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Swoich rywali poznały Tęcza Miłomłyn i Płomień Turznica. Spotkania zaplanowane zostały na 9 września.
Przez pierwszą rundę rozgrywek 2020/2021 Wojewódzkiego Pucharu Polski przebrnęły dwie drużyny z naszego regionu. Pewnie w kolejnym etapie rywalizacji pucharowej zameldował się Płomień, który w Kurzętniku 5:1 pokonał tamtejszy Zamek. Po dramatycznej rywalizacji do kolejnego etapu zmagań WPP awansowali piłkarze Tęczy Miłomłyn, którzy w ostatniej minucie dogrywki strzelili gola na wagę awansu i wygrali 5:4 z GKS Stawiguda.

W poniedziałkowe południe w siedzibie WMZPN poznaliśmy pary, które zmierzą się z sobą w 2. rundzie WPP. W zaplanowanym na 9 września meczu występująca w okręgówce miłomłyńska Tęcza podejmie na własnym boisku czwartoligowy zespół Pisy Primavera Barczewo. Więcej szczęścia w losowaniu miał Płomień, który wylosował A-klasowego Leśnika Nowe Ramuki. To spotkanie zespół z Turznicy, jako wyżej notowany, rozegra na wyjeździe.