W Tyrowie Panny ograły Mężatki, a Żonaci dołożyli Kawalerom [ZDJĘCIA]

2020-07-06 08:22:58(ost. akt: 2020-07-06 08:50:05)
W obu spotkaniach na boisku w Tyrowie zagrało ponad 60 zawodników

Autor zdjęcia: Archiwum LKS Tyrowo

Pojedynki Mężatek z Pannami oraz Żonatych z Kawalerami zakończyły skrócony w tym roku przez pandemię koronawirusa sezon piłkarski 2019/2020. Po długiej przerwie naprzeciw siebie stanęły panie i ten pojedynek wygrały Panny. Natomiast w dorocznym starciu panów lepsi okazali się Żonaci.
Mnóstwo kibiców. a trybunach boiska gminnego w Tyrowie, słoneczna aura. W tak sprzyjających warunkach zakończony został sezon 2019/2020 w Tyrowie. W tym roku w organizację włączyło się Koło Gospodyń Wiejskich w Tyrowie, dzięki temu po latach przerwy reaktywowany został pojedynek między Pannami i Mężatkami. W tej konfrontacji górą były singielki, które do zwycięstwa poprowadziły Anna Gliszczyńska (kandydatka do gry w reprezentacji Polski kobiet U-15) i Malwina Rychlicka, które strzeliły po trzy gole. Zatem śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że Mężatki, które mają raczej żaden kontakt z grą w piłkę zostały ulgowo potraktowane przez rywalki, bo przegrały tylko 3:6.

W pojedynku Żonatych z Kawalerami oba zespoły strzeliły po pięć goli, ale wygrali ci pierwsi. Było to możliwe dzięki temu, że Kawalerzy "podarowali" Żonatym bramkę samobójczą i ci drudzy wygrali doroczne starcie 6:4.