Smutna wiadomość, nie żyje Andrzej Duda

2020-05-29 09:52:51 (ost. akt: 2020-05-29 10:22:24)
Andrzej Duda zmarł w wieku 70 lat

Andrzej Duda zmarł w wieku 70 lat

Autor zdjęcia: Archiwum wmzpn.pl

Z przykrością zawiadamiamy, że w czwartek (28 maja) w wieku 70 lat zmarł Andrzej Duda. Trener i działacz piłkarski z Warmii i Mazur. Swoją przygodę z regionalnym futbolem rozpoczął w Ostródzie. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia.
Według informacji portalu wmzpn.pl Andrzej Duda, który zmarł wczoraj w wieku 70 lat przygodę z warmińsko-mazurską piłką nożną rozpoczynał w ostródzkim Sokole. W latach 70. poprzedniego stulecia przeniósł się do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie współpracował z miejscowym klubem piłkarskim Polonia. Współpracę z polonistami zaczął w roli szkoleniowca grup młodzieżowych. Następnie przez kilkanaście lat współpracował w Polonią jako kierownik pierwszego zespołu.

W ostatnich latach w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej pracował w Wydziale Gier i Dyscypliny, a następnie w Komisji Rozgrywek WMZPN.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego i szczerego współczucia.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W piątkowym(29 maja) wydaniu m.in.


Dziki spacer po ZatorzuPochwała dzika
My, Polacy generalnie zwierzęta kochamy, tyle że jakoś tak wybiórczo. Karpia na Wigilię mordujemy bez skrupułów. Nasz sposób na dzikie krowy — to wybić je do nogi. I mamy problem z dzikiem. A może jednak dzik z człowiekiem?

Sąsiad, na którego można liczyć
Dobrych informacji nigdy za wiele, a już szczególnie, kiedy mamy pandemię. Tym większe brawa dla tych, którzy w tym trudnym czasie, pamiętają o innych, spiesząc z konkretną pomocą, realnym wsparciem. A gdy jeszcze robią to od lat, tym brawa większe.

Jarosław Tokarczyk - prezes grupy WMSpotkajmy się online 9 czerwca
Życie w trakcie i po pandemii to tematyka Kongresu Przyszłości, który odbędzie się już 9 czerwca. Tym razem spotkamy się online. Kolejne wydarzenie planowane jest 26 listopada. O obu wydarzeniach rozmawiamy z organizatorami — Beatą i Jarosławem Tokarczykami.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5