Ukrył narkotyki w dziecięcym wózku. Jest akt oskarżenia

2020-04-09 12:33:52 (ost. akt: 2020-04-09 12:38:39)

Autor zdjęcia: Policja

Aktem oskarżenia zakończyło się postępowanie przeciwko 31- letniemu mieszkańcowi Morąga podejrzanemu o posiadanie narkotyków. Zabronione substancje policjanci znaleźli w jego mieszkaniu schowane w ... dziecięcym wózku.
Sprawa rozpoczęła się w połowie grudnia. Wówczas podczas kontroli drogowej mercedesa, morąscy kryminalni ujawnili przy kierowcy narkotyki. Ponadto, mężczyzna kierował pojazdem mimo cofniętych uprawnień. W wyniku przeszukania mieszkania 31- latka policjanci ujawnili jeszcze ponad 800 gramów amfetaminy. Zakazane substancje ukryte były w... dziecięcym wózku.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Sprawa zakończyła się aktem oskarżenia. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W czwartkowym (9 kwietnia) wydaniu m.in.

Tarcza nie chroni wszystkich
Rośnie bezrobocie. Coraz więcej osób rejestruje się w urzędach pracy. Jednak to dopiero początek, bo dziś jeszcze firmy wstrzymują się ze zwolnieniami, wyczekując, jak ostatecznie będzie wyglądała pomoc z tarczy antykryzysowej.


obrączkiCo się odwlecze, to nie uciecze...
Agnieszka i Wojtek 17 kwietnia mieli złożyć przysięgę małżeńską, a potem bawić się na weselu do białego rana. Niestety ślub trzeba było przełożyć...


Od lewej: Michał Wypij i Jarosław GowinMamy hamulec bezpieczeństwa
O tym, że Porozumienie nie wychodzi z koalicji z PiS i nadal tworzy Zjednoczoną Prawicę, ale zaciąga hamulec bezpieczeństwa - rozmawiamy z Michałem Wypijem, posłem Porozumienia z Warmii i Mazur


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Polak #2903397 | 79.163.*.* 9 kwi 2020 19:28

    Policjanci w Ostródzie nie pracują, siedzą na dupie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5