Kolejny wychowanek AP Ostróda wypożyczony do klubu z ekstraklasy

2020-03-12 17:40:00 (ost. akt: 2020-03-12 18:04:20)
Tobiasz Ociepski został wypożyczony do Jagiellonii Białystok

Tobiasz Ociepski został wypożyczony do Jagiellonii Białystok

Autor zdjęcia: Archiwum

Dobra praca trenerów z Akademii Piłkarskiej Ostróda przynosi efekty. Zawodnikami ostródzkiej "Apki" interesują się kluby polskiej ekstraklasy. Tobiasz Ociepski (rocznik 2006) został wypożyczony do Jagillonii Białystok.
Tobiasz Ociepski przez kilka lat uprawiał dwie dyscypliny sportu. Sztuki walki trenował w Gladiusie Ostróda, a równolegle uczestniczył w treningach piłkarskich AP Ostróda. Jako fighter Gladiusa został najpopularniejszym sportowcem Ostródy 2018 roku w plebiscycie Gazety Ostródzkiej.

Młody sportowiec wybrał jednak piłkę nożną. Tobiasz Ociepski przez cztery lata trenował w grupie trenera Grzegorza Sobotki. W 2019 roku był szkolony przez trenera Piotra Garnusza. Wychoeanek ostródzkiej AP występował też kadrze województwa warmińsko-mazurskiego rocznika 2006.

Młody piłkarz na zasadzie półtorarocznego wypożyczenia trafił do białostockiej Jagiellonii, która jest partnerskim klubem AP Ostróda.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie.

Wcześniej wychowankowie AP Ostróda trafili do Lechii Gdańsk. W klubie z Trójmiasta występują m.in. Kacper Sezonienko i Oskar Chmielewski.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5