Paulina Wiśniewska i Alan Szymański z Pucharem Polski

2020-03-02 11:04:43 (ost. akt: 2020-03-02 10:32:23)
Ekipa MMA Team Ostróda, z dyplomami Paulina Wiśniewska i Alan Szymański

Ekipa MMA Team Ostróda, z dyplomami Paulina Wiśniewska i Alan Szymański

Autor zdjęcia: Archiwum MMA Team Ostróda

W Sochaczewie rozegrane zostały zawody Pucharu Polski 2020 dedykowane pamięci Żołnierzy Wyklętych. Na Mazowszu rewelacyjnie spisali się reprezentanci MMA Teamu Ostróda. Dwa razy stawali na najwyższym stopniu podium.
Czołowi zawodnicy amatorskiego MMA z całego kraju zjechali do Sochaczewa na zawody Pucharu Polski MMA 2020. Zmagania na Mazowszu dedykowane były pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bardzo dobrze podczas rywalizacji w oktagonach spisali się podopieczni Tomasza Sobczyńskiego z MMA Team Ostróda. W swoich kategoriach bezkonkurencyjni byli Paulina Wiśniewska i Alana Szymański, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium. Ostródzianie zaprezentowali dobre przygotowanie i potwierdzili, że ich wcześniejsze zwycięstwa na galach nie były dziełem przypadku.


POLECAMY USŁUGI NASZYCH PRENUMERATORÓW

IMR detailing - to efektywna pielęgnacja twojego auta, która sprawi, że twój samochód będzie wyglądał tak, jakby właśnie wyjechał z salonu.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5