Tęcza wygrała, remis Płomienia, przegrały Kormoran i Grunwald

2020-03-02 09:22:39 (ost. akt: 2020-03-02 10:31:42)
Na boisku w Liwie Tęcza Miłomłyn wysoko wygrała z Kormoranem Bynowo

Na boisku w Liwie Tęcza Miłomłyn wysoko wygrała z Kormoranem Bynowo

Autor zdjęcia: Dawid Idzikowski

Kolejne mecze kontrolne rozegrały nasze drużyny przygotowujące się do rundy rewanżowej w grupie 2 klasy okręgowej. Trenerzy sprawdzają różne warianty ustawień i rozwiązań taktycznych przed startem ligi. We wszystkich meczach padło sporo goli, ale ze zwycięstwa cieszyli się tylko piłkarze Tęczy Miłomłyn.
Na boisku w Liwie spotkały się drużyny z gminy Miłomłyn. Występująca w okręgówce Tęcza zmierzyła się z B-klasowym Kormoranem Bynowo. Jak można było się spodziewać spotkanie zdominowała ekipa z Miłomłyna. W zespole trenera Macieja Czerkawskiego zabrakło kilku piłkarzy, mimo tego występująca dwie klasy wyżej Tęcza wysoko wygrała ten sparing.

• Tęcza Miłomłyn - Kormoran Bynowo 7:1 (3:1)
Bramki dla Tęczy: Wyralski 2 Wasiak, Dębski, Wietek, Matracki, samobójcza; dla Kormorana: Kuciński

Powoli krystalizuje się skład Płomienia Turznica, który wybiegnie na pierwszy wiosenny mecz ligowy z Tęczą Miłomłyn. W weekend piłkarze z gminy Ostróda na sztucznej murawie ostródzkiego stadionu zmierzyli się z Polonią Pasłęk. Poloniści objęli prowadzenie po strzale z rzutu wolnego Jakuba Błażewicza. Później gole strzelał Płomień, który po trafieniach Macieja Zgelnickiego i Adama Koszewskiego prowadził 2:1. Niestety podopieczni Pawła Oliwy nie ustrzegli się błędu i stracili drugiego gola.

• Płomień Turznica - Polonia Pasłęk 2:2 (1:1)
Gole dla Płomienia: Zglenicki, Koszewski

Grunwald Gierzwałd w Iławie zmierzył się z Ossą Biskupiec Pomorski. Zespół spod Grunwaldu przegrał 1:4.

• Ossa Biskupiec Pomorski - Grunwald Gierzwałd 4:1 (2:0)
Gol dla Grunwaldu: Fafiński

Wysoką porażką zakończył się kolejny mecz kontrolny Kormorana Zwierzewo. Na sztucznej murawie w Ostródzie zwierzewianie zostali sprawdzeni przez Zatokę Braniewo. Po 30 minutach Kormoran miał utrudnione zadanie, ponieważ kontuzji doznał bramkarz Artur Drozd. W bramce Kormorana stanął rezerwowy golkiper Zatoki. Nie był to jednak dobry dzień obrońców ze Zwierzewa, którzy łatwo dawali się ogrywać swoim rywalom.

• Kormoran Zwierzewo - Zatoka Braniewo 1:8 (0:4)POLECAMY USŁUGI NASZYCH PRENUMERATORÓW

IMR detailing - to efektywna pielęgnacja twojego auta, która sprawi, że twój samochód będzie wyglądał tak, jakby właśnie wyjechał z salonu.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5