Stomil Olsztyn w hali OCSiR zdobył puchar starosty ostródzkiego [ZDJĘCIA]

2020-03-01 10:53:33 (ost. akt: 2020-03-01 11:07:57)
O puchar starosty ostródzkiego w hali OCSiR walczyło dziewięć drużyn

O puchar starosty ostródzkiego w hali OCSiR walczyło dziewięć drużyn

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Dziewięć drużyn małych piłkarzy z rocznika 2012 w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji rywalizowało o puchar Starosty Ostródzkiego Andrzej a Wiczkowskiego. Po kilkugodzinnej rywalizacji główne trofeum zdobyli zawodnicy AS Stomil Olsztyn, drugi był Sokół Ostróda, a trzecia AP Ostróda.
Pierwotnie w turnieju zorganizowanym przez Akademię Piłkarską Ostróda miało wystartować dziesięć drużyn. Jednak z powodu grypy jeden zespół odwołał swój przyjazd do hali OCSiR. Niektórzy z uczestników mają jeszcze kłopoty z wiązaniem butów, ale trenerzy zadbali o to, żeby wszystko było ok. W całym turnieju najlepiej poradzili sobie ośmiolatkowie z AS Stomil. W fazie grupowej pierwsze miejsca zajęli właśnie piłkarze z Olsztyna i Sokół Ostróda. Oba zespoły dotarły do finału. Spotkanie o 1. miejsce miało wyrównany przebieg, ale o jedno trafienie lepsi byli zawodnicy Stomilu, którzy wygrali z Sokołem 2:1. Na najniższym stopniu rywalizację o puchar starosty zakończyła pierwsza drużyna AP Ostróda.

Królem strzelców turnieju został - Grzegorz Schramka (9 bramek) z AMP El-Futbol Elbląg, tytuł najlepszego bramkarza otrzymał - Jakub Czepan (AS Stomil Olsztyn).
POLECAMY USŁUGI NASZYCH PRENUMERATORÓW

IMR detailing - to efektywna pielęgnacja twojego auta, która sprawi, że twój samochód będzie wyglądał tak, jakby właśnie wyjechał z salonu.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5