HUNTER w Ostródzie!

2020-02-10 17:40:43(ost. akt: 2020-02-10 17:44:00)

Autor zdjęcia: Archiwum zespołu

Zespół Hunter tworzy muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi. Istnieją bez przerwy od 1985 roku. kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią.
Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu, co ich najbardziej dotykało w społeczeństwie – wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym „izmom”. Dziś, setkach koncertów ciągle trzymają się wyznaczonego dawniej kursu, nie tracąc swojej charyzmy i zapału.

W ciągu 35 lat na scenie Hunter zyskał status legendy, wydał 8 albumów studyjnych oraz 4 płyty koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej - wielokrotnie byli nominowani do Fryderyków. Zdobyli tez nagrodę „Złoty Bączek” i liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych, a albumy „Królestwo” i „Imperium” zyskały statusy złotych płyt.

Wizytówką Huntera jest jedyny w swoim rodzaju klimat, wieloznaczność, metafory, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i ilustrujący muzykę i słowa show podczas koncertów. Podczas koncertu Hunter oprócz znanych przebojów zaprezentuje też nowy materiał.

Członkowie zespołu: Paweł "Drak" Grzegorczyk, Piotr "Pit" Kędzierzawski, Michał "Jelonek" Jelonek, Konrad "Saimon" Karchut, Dariusz "Daray" Brzozowski, Arkadiusz "Letki" Letkiewicz
Przed zespołem Hunter zaprezentuje się heavyrockowy RELOAD z Nürnberg

28.02.2020 OSTRÓDA Sala kameralna amfiteatru ul. Mickiewicza 17a
bilety: https://tiny.pl/tssdm
event: https://tiny.pl/tssdg

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5