Łukasz Święty z Jezioraka Iława wypożyczony do Sokoła Ostróda

2020-01-22 15:03:37 (ost. akt: 2020-01-23 08:04:28)
Łukasz Święty wiosną będzie reprezentował barwy Sokoła

Łukasz Święty wiosną będzie reprezentował barwy Sokoła

Autor zdjęcia: sokolostroda.com

W wewnętrznym sparingu Sokoła Ostróda młody piłkarz popisał się efektownym golem w samo okienko. Mowa o 20-letnim Łukaszu Świętym z iławskiego Jezioraka, który związał się umową do końca sezonu z liderem III ligi ostródzkim Sokołem.
Lider grupy 1 III ligi Sokół Ostróda zbroi się przed inauguracją rundy rewanżowej III ligi. Na razie z ostródzkim klubem pożegnało się siedmiu piłkarzy, a doszło dwóch. drugim jest młodzieżowiec z Jezioraka Iława Łukasz Święty. Środkowy pomocnik już w pierwszej grze kontrolnej popisał się efektownym trafieniem. Z ponad 25 metrów posłał futbolówkę w samo okienko.

— To młody zawodnik i jeszcze przed nim wiele pracy - mówi Jarosław Kotas, dyrektor sportowy Sokoła. - Ale stawiamy w tym roku nie na ilość piłkarzy ale na jakość. Dlatego nie spieszymy się z podpisywaniem kontraktów. Spokojnie przyglądamy się chłopakom i chcemy wybrać zawodników, którzy naprawdę będą nam potrzebni.

Łukasz Święty w czwartoligowym Jezioraku Iława występował na pozycji środkowego pomocnika. Do Sokoła Święty został wypożyczony do końca sezonu 2019/2020 z opcją pierwokupu.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5