Piłkarze Sokoła Ostróda w sobotę zagrają z Concordią w Elblągu

2020-01-17 11:13:41(ost. akt: 2020-01-17 12:22:34)
W pierwszym sparingu Sokół Ostróda zagra z Concordią Elbląg

W pierwszym sparingu Sokół Ostróda zagra z Concordią Elbląg

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Elbląska Concordia, rywal z grupy 1 III ligi, będzie pierwszym sparingpartnerem Sokoła Ostróda podczas zimowych przygotowań do rundy rewanżowej. W ekipie "Trójkolorowych" zagra nowy nabytek Robert Sulewski, a sztab szkoleniowy będzie oceniał przydatność innych piłkarzy.
Sobotni wyjazd do Elbląga przy okazji meczu kontrolnego ma być okazją dla ostródzkich działaczy do spotkania z przedstawicielami Concordii i przedyskutowania kwestii pozyskania niektórych zawodników. Jednym z tych, którym zainteresowani są przedstawiciele Sokoła jest pomocnik Rafał Maciążek. Sparing w Elblągu będzie też ostatecznym sprawdzianem dla Łukasza Świętego z iławskiego Jezioraka. Młodzieżowiec z Iławy w ostatnim meczu wewnętrznym Sokoła popisał się efektownym strzałem w okienko, ale na razie nie wiadomo czy zostanie piłkarzem ostródzkiego klubu.

— Jak już wcześniej mówiłem potrzebujemy napastnika, który strzeli dla nas chociaż 15 goli - mówi Jarosław Kotas, dyrektor sportowy Sokoła. —Poza tym przyda nam się kreatywny pomocnik, który będzie dogrywał piłki dla tegoż napastnika. Tej zimy nie stawiamy na ilość tylko na jakość, chcemy zbudować zespół, który z powodzeniem poradzi sobie w II lidze.

Sobotnie spotkanie w Elblągu z Concordią Sokół rozpocznie o godz. 14.Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gazetą Ostródzką kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5