Sokół Ostróda w weekend pauzuje i rozpoczął już akcję Morąg

2019-11-15 12:05:04 (ost. akt: 2019-11-15 12:42:52)
Na najbliższy mecz Sokoła w Ostródzie zapraszamy 23 listopada

Na najbliższy mecz Sokoła w Ostródzie zapraszamy 23 listopada

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Ze względu na przerwę reprezentacyjną piłkarze Sokoła nie rozegrają w sobotę meczu 17. kolejki z Legią II Warszawa. Ale nie będą odpoczywali, bo przygotowują się już do ostatniego jesiennego spotkania z Kaczkanem Huraganem Morąg, który rozegrany zostanie 23 listopada.
Od kilku dni wiadomo, że mecz Sokoła z rezerwami Legii przełożony został na 1 kwietnia przyszłego roku. W związku z tym ostródzianie będą odpoczywali od emocji ligowych w ten weekend i będą obserwowali to co zrobią ich rywale.

- Odpoczynku nie będzie, ponieważ będziemy pracowali w weekend, na który nie planowaliśmy sparingu, bo mamy trochę kontuzji i chcemy żeby chłopaki wrócili do pełni zdrowia - mówi Jarosław Kotas, dyrektor sportowy Sokoła. - Teraz trwa u nas akcja Morąg, bo już za tydzień w Ostródzie zagramy z Kaczkanem Huraganem. Wiemy, że dla wielu to sprawa honoru, ponieważ będą to derby powiatu ostródzkiego. My chcemy zagrać mecz za trzy punkty. Planowaliśmy przed sezonem pierwsze miejsce po jesieni z przewagą około dziesięciu punktów. Teraz już wiemy, że w wirtualnej tabeli po weekendowej kolejce możemy stracić trzy punkty. Dlatego z Morągiem bardzo potrzebne będzie nam zwycięstwo żeby przed wiosną mieć zapas punktowy.

Na mecz ligowy Sokoła z Kaczkanem Huraganem na stadionie miejskim przy ul. 3 Maja zapraszamy 23 listopada o godz. 18.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5