W niedzielę Sokół podejmie Polonię, najwyższy czas pokonać polonistów

2019-11-03 07:00:00 (ost. akt: 2019-11-02 11:49:29)
W niedzielę Sokół powalczy o piąte zwycięstwo na własnym stadionie w tym sezonie

W niedzielę Sokół powalczy o piąte zwycięstwo na własnym stadionie w tym sezonie

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Tym razem w niedzielę (3 listopada) zapraszamy kibiców na kolejny mecz ligowy Sokoła Ostróda na stadionie przy ul. 3 Maja. W 15. kolejce spotkań ostródzki lider podejmie przedostatnią Polonię Warszawa. Pierwszy gwizdek na stadionie miejskim w Ostródzie o godz. 16.
Trzy porażki i jeden remis, to dotychczasowy dorobek ostródzian w pojedynkach ligowych z „polonistami”. Dlatego wydaje się, że lepszej okazji na przerwanie słabej passy w pojedynkach z Polonią nie będzie. Sokół jest liderem, a zespół ze stolicy zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i klasyfikacji skuteczności.

Większość ostródzkich piłkarzy po czwartkowym treningu rozjechała się do swoich rodzinnych miejscowości na Dzień Wszystkich Świętych. Jednak już w sobotę stawili się w Ostródzie na porannym treningu.

- Zaliczyliśmy sobotni rozruch, wszyscy już odpokutowali swoje za nadmierną liczbę żółtych kartek, po kontuzji wrócił Paweł Tomkiewicz, więc na mecz z Polonią jesteśmy gotowi wszyscy – mówi Jarosław Kotas, dyrektor sportowy Sokoła. – Myślę, że wreszcie zobaczymy optymalne ustawienie na środku obrony czyli Piotrka Kołca z Krzyśkiem Wickim. Miejsca w tabeli czasami kłamią. Spodziewamy się trudnego meczu, mimo że Polonia jest druga od końca, ale wiadomo, że na lidera ekipy się spinają. Chciałbym żebyśmy do przerwy strzelili kilka goli, a przy okazji wreszcie zagrali fajnie w piłkę.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5