W okręgówce wszystkie nasze zespoły zagrają na swoich boiskach

2019-10-18 11:45:00 (ost. akt: 2019-10-18 10:10:24)
Kormoran Zwierzewo w sobotę u siebie powalczy o piąte ligowe zwycięstwo

Kormoran Zwierzewo w sobotę u siebie powalczy o piąte ligowe zwycięstwo

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Spory wybór będą mieli w nadchodzący weekend kibice piłkarscy z regionu. Podczas 12. kolejki spotkań w grupie 2 klasy okręgowej wszystkie nasze zespoły będą czyniły honory gospodarzy. W sobotę polecamy mecze w Miłomłynie, Turznicy i Zwierzewie. W niedzielę we Frygnowie zagra Grunwald.
W sobotę (19 października) o godz. 15 na boisko w Turznicy wybiegną zajmujący trzecie miejsce od końca piłkarze Płomienia i zamykająca ligową klasyfikację Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. To najwyższa pora żeby podopieczni Radosława Teliszewskiego wreszcie zagrali za trzy punkty, bo lepszej okazji w rundzie jesiennej może nie być.

O tej samej porze w sobotę zacznie się mecz w Miłomłynie, gdzie miejscowa Tęcza podejmie przedostatniego Orła Janowiec Kościelny. "Tęczowi" wygrali ostatnie dwa spotkania i zapewne w sobotnie popołudnie postarają się wygrać szósty raz w tym sezonie. Okazja do tego jest przednia, ponieważ piłkarze z Janowca Kościelnego maja w dorobku tylko 5 punktów, a zdobyli je po remisach.

Również o godz. 15 rozpocznie się mecz 12. kolejki w Zwierzewie. Kormoran zagra z nieobliczalną Fortuną Gągławki, którą przed tygodniem 5:1 pokonał Grunwald. Natomiast zwierzewianie w poprzedniej kolejce odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie na własnym boisku. I niechaj tego się trzymają podopieczni Krzysztofa Lipińskiego i zdobędą drugi z kolei komplet punktów u siebie.

W niedzielę (20 października) Grunwald o godz. 14 na boisku we Frygnowie zmierzy się z Polonią Iłowo. Przed tygodniem podopieczni Dariusza Szameitata sięgnęli po trzy punkty na wyjeździe, najwyższa pora żeby zapunktowali też na własnym boisku.

W weekend zapraszamy też na lokalne boiska w klasach A i B. W sobotę o godz. 15 LKS Tyrowo u siebie zagra z Syreną Młynary. Natomiast w drugim meczu o mistrzostwo grupy 2 klasy A w niedzielę Iskra Smykówko w derbach powiatu ostródzkiego na własnym boisku podejmie Jastrzębia Ględy. Początek niedzielnego meczu w Smykówku o godz. 15.

W grupie 4 klasy B w sobotę u siebie zagra Mewa Smykowo. Piłkarze z gminy Ostróda w sobotę o godz. 15 powalczą o punkty z zajmującą 2. miejsce Avistą Łążyn.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5