Zgłoście się do konkursu kapel w listopadowym Ostrock Underground

2019-10-07 08:52:24(ost. akt: 2019-10-07 09:26:00)
Na 13. Ostrock Underground zapraszamy 16 listopada, zapisy do konkursu trwają do 30 października

Na 13. Ostrock Underground zapraszamy 16 listopada, zapisy do konkursu trwają do 30 października

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Przed nami 13. edycja Ostrock Underground. Na imprezę zapraszamy 16 listopada do sali kameralnej ostródzkiego amfiteatru. Ostrock Underground to tradycyjnie koncerty trzech zaproszonych gości i trzy występy konkursowe. Zainteresowani konkursem mogą już zgłaszać swój udział.
Dla kogo konkursowa "trzynastka" - to już 13. edycja Ostrock Underground - okaże się szczęśliwa przekonamy się 16 listopada. W tym dniu zapraszamy na koncerty do sali kameralnej ostródzkiego amfiteatru.

Tradycyjnie Ostrock Underground to poza koncertami gości konkurs kapel. I tego nie zabraknie w tym roku. Organizatorzy otwierają OPEN STAGE OSTROCK! Jesteśmy ciekawi nowych brzmień, ciekawych aranży... zgłoście się. Listopadowy przegląd zespołów konkursowych startuje o godz. 18. Każda z kapel w konkursie będzie miała do dyspozycji scenę na 45 minut.

Wpierw jednak trzeba zakwalifikować się do konkursu. Trwa właśnie przyjmowanie zgłoszeń. W konkursie nie mogą brać udziału zespoły laureaci z lat ubiegłych. Zespoły zainteresowane udziałem w konkursie podczas XIII Ost-Rock Underground powinny przesłać na adres mailowy ostrockunderground@gmail.com linków do swojej muzyki w sieci.

Nie przesyłajcie plików dźwiękowych!

Spośród zgłoszeń przedstawiciele organizatora wytypują trzy zespoły najbardziej stylistycznie odpowiadające idei Ostrock Underground oraz trzy grupy "rezerwowe". Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 30 października.

Po potwierdzeniu swojego udziału artyści będą mieli okazję zagrać w Ostródzie podczas koncertu finałowego i zdobyć jedną z trzech nagród ufundowanych przez Urząd Miejski w Ostródzie.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5