Derby powiatu w Miłomłynie, Sokół II jedzie do Smykówka

2019-09-20 10:11:50 (ost. akt: 2019-09-20 10:55:17)
W sobotę w Miłomłynie kolejne derby powiatu w okręgówce

W sobotę w Miłomłynie kolejne derby powiatu w okręgówce

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Przed nami kolejny pełen emocji weekend piłkarski. Drugie z kolei derby powiatu ostródzkiego czekają Tęczę Miłomłyn, która u siebie zagra z Kormoranem Zwierzewo. Starcie bemiaminków grupy 2 klasy A szykuje się w sobotnie popołudnie w Smykówku.
W grupie 2 klasy okręgowej w sobotę (21 września) najlepsza spośród naszych drużyn Tęcza podejmie najsłabszego z powiatu ostródzkiego Kormorana. Zespół z Miłomłyna w powiatowych derbach powalczy o drugie z kolei zwycięstwo. Zwierzewianie natomiast zapewne zrobią wszystko, żeby wygrać drugi mecz w sezonie. Spotkanie na boisku w Miłomłynie rozpocznie się o godz. 16.

O tej samej porze rozpocznie się pojedynek w Turznicy. Tam opromieniony pierwszym zwycięstwem Płomień (w poprzedniej kolejce 3:2 z Fortuną Gągławki) zmierzy się z Polonią Iłowo. Kolejny komplet punktów na koncie zespołu z gminy Ostróda będzie mile widziany.

Trzeci reprezentat regionu Grunwald Gierzwałd jedzie do Tolkmicka. Podopieczni Dariusza Szameitata postarają się sprawić mega niespodziankę, którą w starciu z niepokonanym w tym sezonie Barkasem będzie każda zdobycz punktowa. Początek meczu na boisku w Tolkmicku o godz. 16.30.

W sobotę warto wybrać się do podostródzkiego Smykówka. Tam o godz. 16 dojdzie do pojedynku beniaminków grupy 2 klasy A. Miejscowa Iskra zagra z rezerwami Sokoła Ostróda. Jeżeli ostródzianie wystawią do gry III-ligowców to należy spodziewać się gradu goli. Piłkarze Sokoła II większość zespołów w tym sezonie odprawiają z dwucyfrówkami.

Jastrząb Ględy o godz. 16.30 na boisku w Boguchwałach postara się o trzecie z kolei zwycięstwo. Zespół z gminy Łukta zagra z Polonią Markusy.

W niedzielę swoje spotkanie zagra LKS Tyrowo, który .na wyjeździe zmierzy się z Agatem Jegłownik.

Na B-klasowym froncie u siebie zagra tylko Mewa Smykowo występująca w grupie 4. W sobotę o godz. 16 podejmie Wel Bratian. Vel Dąbrówno na wyjeździe powalczy o punkty z Avistą Łążyn.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5