Marcin Ociepski i Michał Kądzioła wygrali World Tour w Malborku

2019-08-04 18:49:28(ost. akt: 2019-08-04 20:19:05)
Marcin Ociepski (z lewej i Michał Kądzioła zdobyli Malbork

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Nie dokonały tego wojska Władysława Jagiełły w XV wieku. A udało się to siatkarzom Hotelu Anders Marcinowi Ociepskiemu i Michałowi Kądziole. Pojechali, zagrali w turnieju World Tour wygrali i zdobyli twierdzę w Malborku.
Tygodniowy odpoczynek, spowodowany kontuzją stawu skokowego Kądzioły, dobrze posłużył siatkarzom plażowym Hotelu Anders. Para Ociepski/Kądzioła wystartowała w turnieju World Tour w Malborku i sprawiła mega niespodziankę. "Ociep" i "Kądziu" udanie przebrnęli przez wszystkie szczeble turniejowej rywalizacji i dotarli do finału.

W meczu o 1. miejsce Ociepski z Kądziołą (były mistrz świata juniorów i młodzieżowców w parze z Jakubem Szałankiewiczem) poszli jak po swoje. Spokojnie wygrali finałowe starcie i stanęli na najwyższym stopniu podium World Tour w Malborku.