Sokół zagra dwa mecze w sobotę, Grunwald sparuje w niedzielę

2019-07-19 10:28:15 (ost. akt: 2019-07-19 11:02:51)
W sobotę piłkarzy ostródzkiego Sokoła czekają dwa mecze kontrolne

W sobotę piłkarzy ostródzkiego Sokoła czekają dwa mecze kontrolne

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Przygotowujących się do walki o awans do II ligi piłkarzy Sokoła Ostróda czeka pracowita sobota. Ostródzianie w tym dniu rozegrają dwa mecze kontrolne. W niedzielę kibice mogą wybrać się do Frygnowa, gdzie pierwszy letni sparing zagra beniaminek grupy 2 klasy okręgowej Grunwald Gierzwałd.
Pierwsze granie zawodników Sokoła czeka już przed południem. Na godz. 11 zaplanowany został sparing z IV-ligowym Motorem Lubawa. To spotkanie rozegrane zostanie na stadionie przy ul. 3 Maja. I nie będzie to jedyny sobotni występ z udziałem ostródzkich Sokołów. Po południu, a konkretnie o godz. 16 na boisku w Zwierzewie trzecioligowcy z Ostródy sprawdzą dyspozycję piłkarzy Kormorana.

Natomiast w niedzielę (21 lipca) kibiców piłkarskich zapraszamy na boisko do Frygnowa. Tam o godz. 16 pierwszy letni sparing rozegra beniaminek okręgówki Grunwald Gierzwałd. Piłkarze Dariusza Szameitata zagrają z Fortuną Gągławki.

Tymczasem pierwszy mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Płomienia Turznica, którzy szlifują formę przed trzecim sezonem w klasie okręgowej. Na początek podopieczni Radosława Teliszewskiego zmierzyli się z Czarnymi Rudzienice. Zespół z gminy Ostróda wygrał 2:1, a zwycięskie gole zdobyli Rafał Krawczyk i Maciej Dwórznik.

Pierwszy tydzień przygotowań ma za sobą Tęcza Miłomłyn. "Tęczowi" weekend będą mieli wolny, a pierwszy sparing zagrają w środę (24 lipca) z beniaminkiem IV ligi Pisą Barczewo.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5