Przedszkolaki dobrze bawiły się w gorącej hali OCSiR [zdjęcia]

2019-06-08 11:50:26 (ost. akt: 2019-06-08 12:18:55)
Jak podczas poważnych zawodów na parkiecie hali OCSiR walka była na całego

Jak podczas poważnych zawodów na parkiecie hali OCSiR walka była na całego

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Dzieci z ostródzkich przedszkoli w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji spotkały się na dorocznej imprezie rekreacyjnej "Bawmy się razem". Zgodnie z nazwą zabawa była dobra, a atmosfera w hali mega gorąca, dosłownie i w przenośni.
Rywalizujące na parkiecie dzieci i dopingujący je z trybun rodzice. Podczas dorocznego "Bawmy się razem" w hali OCSiR to się nie zmienia. Tak też było w sobotnie przedpołudnie, kiedy kilkadziesiąt przedszkolaków starało się o jak najszybsze i dokładne pokonanie kolejnych konkurencji przygotowanych przez organizatorów.

Dzieci, co było widać, bawiły się świetnie. Nieco gorzej mogli to znieść ich kibice, którzy w gorącej, mimo wietrzenia, hali OCSiR jeszcze goręcej zagrzewali do walki małych zawodników. Doświadczył też tego obecny na imprezie burmistrz Ostródy, zatem może poczynić jakieś kroki żeby klimatyzacja w największej miejskiej hali znowu zaczęła działać.

Tymczasem podczas rywalizacji przedszkolaków na parkiecie wszystkie dzieci były zwycięzcami i za swój trud otrzymały nagrody.
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5