Gala Sportów Walki Sharks Atack 2 w Ostródzie

2019-05-23 16:24:39(ost. akt: 2019-05-25 10:34:18)
Pięcioro ostródzian wystąpi w GSW Sharks Attack 2

Pięcioro ostródzian wystąpi w GSW Sharks Attack 2

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W sobotę (25 maja) o godz. 20 w halach Expo Mazury rozpocznie się Gala Sportów Walki Sharks Attack 2. Druga edycja starć współczesnych gladiatorów zapowiada się imponująco. 11 pojedynków w karcie walk, pięcioro ostródzian w oktagonie.
W sobotni wieczór bramki wejściowe do hali Expo Mazury będą otwarte od godz. 19.
- Bilety będą dostępne w dniu gali - mówi Tomasz Sobczyński, organizator GSW Sharks Attack 2.

Ostródzianin Dominik "Józek" Jusis (MMA Team Ostróda/Mighty Bulls Gdynia) w sobotę wystąpi w walce wieczoru. Jego rywalem na koniec sobotniej Gali Sportów Walki Sharks Attack 2 będzie Kacper Miąsko (Grappler Grudziądz). Fighterzy zmierzą się w kategorii wagowej do 70 kg.

- Rywal Dominika to solidny zawodnik, przekrojowy, bardzo dobrze przygotowany wytrzymałościowo i kondycyjnie - mówi Tomasz Sobczyński. - Natomiast Dominik jest wyższy, ma lepszy zasięg i na pewno będzie miał za sobą ostródzką publiczność, z którą ma świetny kontakt.

W Gali Sportów Walki Sharks Attack miało wystąpić czworo ostródzian. Jednak w trybie awaryjnym do listy dopisany został piąty Damian Gryglas, który zastąpił kontuzjowanego Łukasza Marczak (MMA Team Ełk). I właśnie Gryglas rozgrzeje publiczność w Expo Mazury, bo w oktagonie stanie do pierwszego boju. W kat. 70 kg ostródzianin zmierzy się z Jakubem Nowakowskim z Brodnicy.

Już w drugim pojedynku wieczoru o pierwsze zwycięstwo w Ostródzie postara się Alan Szymański z MMA Team Ostróda. Jego rywalem będzie Adam Hec (Czarni Słupsk). Zawodnik ze Słupska na pierwszej gali Sharks Attack szybko rozprawił się z Sebastianem Goliaszem.

Następnie do oktagonu wejdzie kolejny ostródzianin Artur Dziki naprzeciw niego stanie Isłam Biersanukajew (Poland Top Team Grudziądz). Rywalem Dzikiego będzie zawodnik z Czeczenii, który przygodę ze sportami walki rozpoczynał od zapasów.

- Artur jest u progu przejścia do zawodowego MMA, więc powinien być czujny, nie może sobie pozwolić na drzemkę w oktagonie i musi wygrać swój pojedynek - dodaje Sobczyński.

Zaś w piątej walce sobotniego wieczoru w oktagonie zaprezentuje się Paulina Wiśniewska z ostródzkiego MMA Teamu, a jej rywalką będzie debiutantka Adranna Kreft (MMA Team Tczew).

Sędzią głównym GSW Sharks Attack będzie znany z prowadzenia walk federacji KSW Piotr Michalak. A świetną oprawę zawodów zadba ring announcer Krzysztof Skrzypek.2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5