Przygotujcie się na trzecie starcie Warmińskiej Ligi Wraków

2019-04-24 09:27:58 (ost. akt: 2019-04-24 09:33:39)
W długi majowy weekend w Grabinku odbędzie się 3. starcie Warmińskiej Ligi Wraków

W długi majowy weekend w Grabinku odbędzie się 3. starcie Warmińskiej Ligi Wraków

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Trwa drugi sezon Warmińskiej Ligi Wraków, w której za kierownicami specjalnie przygotowanych samochodowych wraków rywalizują panowie i panie. Na trzecie starcie zapraszamy 4 maja (sobota) na tor w Grabinku pod Ostródą.
Rosnącym zainteresowaniem uczestników i kibiców cieszy się kolejna edycja ścigania w Warmińskiej Lidze Wraków (WLW). Za nami już dwie eliminacje sezonu 2019. Trzecie starcie zaplanowane zostało na sobotę 4 maja. Fani motoryzacji będą mogli oderwać się na chwilę od grillowania podczas długiego majowego weekendu i wybrać się do podostródzkiego Grabinka. Tam na terenie byłego toru crossowego amatorzy ścigania w wyścigach złom race powalczą o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej WLW. Oprócz wyścigów organizatorzy przygotowują wiele innych atrakcji: dla dzieci malowanie wraka, konkurs skoków i wojna damsko-męska. Odbędzie się też indywidualny wyścig kobiet.

W Grabinku zawodnicy będą rywalizowali o puchar wójta gminy Ostróda. Start wyścigów o godz. 10.30. Wstęp biletowany w cenie 5 PLN.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5