Trampkarze AP Ostróda po przerwie nastrzelali Czarnym Olecko [zdjęcia]

2019-04-13 13:28:20(ost. akt: 2019-04-13 13:42:59)
W pierwszej połowie bramkarz Czarnych zachował czyste konto, ale po przerwie przepuścił cztery gole

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Drugie wiosenne zwycięstwo odnieśli piłkarze AP Ostróda występujący w wojewódzkiej ekstraklasie trampkarzy. Ostródzianie u siebie - po skutecznej grze w drugiej połowie - pokonali drużynę Czarnych Olecko.
Przez 20 minut meczu niewiele działo się na boisku przy ul. Plebiscytowej.

- Chłopaki dopiero po 20 minutach zaczęli grać swoje i uzyskali przewagę - powiedział Maciej Czerkawski, trener trampkarzy ostródzkiej AP.

Mimo przewagi ostródzian przed przerwą goście bronili się skutecznie, zresztą pomagali im w tym gospodarze, którzy strzelali za lekko albo wielu akcjom pod bramką Czarnych brakowało wykończenia.

Zaraz po zmianie stron rozwiązał się worek z bramkami. Szybko na 1:0 strzelił Szymon Wójcik. Kilka minut później ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę. Od tego momentu wydarzenia przeniosły się na połowę zespołu z Olecka. Piłkarze AP Ostróda wypracowali sobie kilka kolejnych okazji do zmiany wyniku, ale wykorzystali dwie po trafieniach Kacpra Okoniewskiego i Przemysława Tyburskiego.

AP Ostróda - Czarni Olecko 4:0 (0:0)
Bramki: Wójcik 2, Okoniewski, Tyburski