Kadetki SMS Ostróda pojechały walczyć o finał mistrzostw Polski

2019-03-28 12:30:58(ost. akt: 2019-03-28 12:35:17)
Siatkarki SMS Ostróda wsparte przez lokalne samorządy pojechały walczyć o finał

Siatkarki SMS Ostróda wsparte przez lokalne samorządy pojechały walczyć o finał

Autor zdjęcia: Archiwum

Przed historyczną szansą awansu do turnieju finałowego mistrzostw Polski kadetek staną siatkarki ostródzkiej SMS. W piątek (29 marca) podopieczne Michała Michalaka rozpoczną walkę na zawodach półfinałowych w Poznaniu.
Kadetki z Ostródy podczas ostródzkiego ćwierćfinału z drugiego miejsca zakwalifikowały się do grona najlepszych 16 drużyn w Polsce. W piątek o godz. 14.30 w Poznaniu nasze siatkarki rozegrają pierwsze spotkanie, w którym ich rywalkami będzie poznański Energetyk.

- Jesteśmy wśród szesnastu najlepszych drużyn w Polsce i tu nie ma słabych zespołów – mówi trener Michał Michalak. - Wszystkie grają na wysokim poziomie i mogą decydować detale jak i charakter, a naszemu zespołowi go nie brakuje. Mamy super ekipę, która na pewno będzie walczyła i chce awansować do finałów. Zadanie trudne ale realne i obiecujemy walkę od pierwszej do ostatniej piłki.

Awans do turnieju finałowego wywalczą dwa pierwsze zespoły z półfinałowej rywalizacji w Poznaniu.

W sobotę (30 marca) o godz. 14 kadetki SMS Ostróda zagrają z Ateną Warszawa, a w niedzielę (31 marca) o godz. 10 na koniec turnieju zmierzą się z MOS Warszawa.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5