W piątek siatkarski hit III ligi mężczyzn w hali ZSZ im. Staszica

2019-03-15 10:10:55(ost. akt: 2019-03-15 00:50:29)
Siatkarze SMS Ostróda w hali przy ul. Wyszyńskiego podejmą lidera z Gietrzwałdu

Siatkarze SMS Ostróda w hali przy ul. Wyszyńskiego podejmą lidera z Gietrzwałdu

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Szlagierowo zapowiada się zakończenie sezonu zasadniczego w rozgrywkach III ligi siatkarzy. W piątek (15 marca) o godz. 18 seniorzy SMS Ostróda podejmą lidera KPS Gietrzwałd. Ostródzianie będą mieli okazję do rewanżu za porażkę w pierwszej rundzie.
Ostródzianie przed startem sezonu mieli apetyty na zajęcie miejsca w czołowej dwójce. W takim przypadku zagraliby w barażach o awans do II ligi. Jednak na dystansie całego sezonu okazały się to na razie za wysokie progi dla siatkarskich trzecioligowców z SMS Ostróda. Dotychczas przeszkodą nie do przejścia dla ostródzkich siatkarzy okazali się juniorzy AZS UWM Olsztyn, którzy zajmują 2. miejsce. Podopieczni Jakuba Michalaka 1:3 przegrali też pierwszy mecz z liderem III ligi KPS Gietrzwałd.

W piątkowy wieczór zajmujący 3. miejsce ostródzianie zagrają ostatni mecz sezonu zasadniczego i będą mogli wziąć rewanż za przegraną w Gietrzwałdzie. Na spotkanie zapraszamy do hali Zespołu Szkół Zawodowych im Staszica przy ul. Wyszyńskiego. Początek spotkania o godz. 18, wstęp wolny.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5