Udane otwarcie turnieju przez kadetki i kadetów z SMS Ostróda

2019-03-08 09:25:30(ost. akt: 2019-03-08 09:54:08)
Ostródzkie zespoły zwycięsko rozpoczęły turniej w Ostródzie

Ostródzkie zespoły zwycięsko rozpoczęły turniej w Ostródzie

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

W Ostródzie rozgrywany jest turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetek i kadetów w siatkówce. Rewelacyjnie wystartowały drużyny siatkarek i siatkarzy ostródzkiej SMS, które wygrały swoje inauguracyjne spotkania.
Ćwierćfinał MP w Ostródzie rozgrywany jest w dwóch halach - Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki oraz Zespołu Szkół Zawodowych im. Staszica przy ul. Wyszyńskiego.

Drużyny SMS - kadetki i kadeci - swoje mecze rozgrywają przy ul. Wyszyńskiego. Hala ZSZ im. Staszica podczas meczów inauguracyjnych okazała się szczęśliwa dla gospodarzy. W pierwszym spotkaniu ostródzkie siatkarki 3:1 (-22, 9, 15, 16) pokonały Szóstkę Białystok. Z rywalkami, a głównie z własnymi nerwami podopieczne Michała Michalaka walczyły w pierwszym secie. W kolejnych partiach siatkarki SMS Ostróda zdominowały zawodniczki z Podlasia i odniosły pewne zwycięstwo.

W piątek (8 marca) kadetki SMS zagrają drugi mecz grupowy. Przy ul. Wyszyńskiego o godz. 15 zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz.

Również zwycięsko turniej ćwierćfinałowy rozpoczął zespół kadetów ostródzkiej SMS. Siatkarze z Ostródy w pierwszym meczu 3:0 (22, 22, 27) wygrali ze Stoczniowcem Gdańsk.

W piątkowe popołudnie ostródzianie zagrają drugie grupowe spotkanie. O godz. 17.30 w hali ZSZ im. Staszica z Żakiem Espadonem Pyrzyce.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5