Dobra zabawa i wsparcie dla Akademii Piłkarskiej Ostróda [zdjęcia]

2019-02-19 12:44:54 (ost. akt: 2019-02-19 13:09:50)
Po raz drugi przyjaciele AP Ostróda bawili się w Hotelu Sajmino

Po raz drugi przyjaciele AP Ostróda bawili się w Hotelu Sajmino

Autor zdjęcia: Kinga Pulkowska

Trzeci raz odbył się Bal Charytatywny Przyjaciół Akademii Piłkarskiej Ostróda. Impreza integruje środowisko trenerskie z rodzicami młodych piłkarzy. Przy okazji dobrej zabawy goście wspierają działalność stowarzyszenia. Zobaczcie jak bawili się przyjaciele ostródzkiej AP.
Po raz trzeci w historii stowarzyszenia, a drugi raz w gościnnych progach Hotelu Sajmino spotkali się przedstawiciele, trenerzy, sympatycy, sponsorzy, partnerzy i rodzice zawodników Akademii Piłkarskiej Ostróda. Trzecia edycja Balu Charytatywnego Przyjaciół AP to doroczna okazja do spotkania, integracji, zaprezentowania planów na przyszłość oraz do podziękowania osobom i instytucjom wspierającym działalność najliczniejszego stowarzyszenia sportowego w Ostródzie. Obecnie z logo ostródzkiej AP występuje 300 młodych adeptów futbolu.

Tradycyjnie podczas balu odbyła się licytacja gadżetów, środki pozyskane w ten sposób zostaną przeznaczone na działalność AP Ostróda.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5