Trzy zwycięstwa ostródzian na Gali Sportów Walki Sharks Attack [zdjęcia]

2018-12-10 09:25:23(ost. akt: 2018-12-10 09:55:18)
Paulina Wiśniewska była pierwszą reprezentantką MMA Team Ostróda, która cieszyła się z wygranej

Paulina Wiśniewska była pierwszą reprezentantką MMA Team Ostróda, która cieszyła się z wygranej

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Dużym zainteresowaniem kibiców cieszyła się Gala Sportów Walki Sharks Attack, która odbyła się hali Expo Mazury. Rozegranych zostało dwanaście pojedynków. Trzy zakończyły się zwycięstwami zawodników MMA Team Ostróda.
Pierwszy z ostródzkich fighterów w oktagonie stanął Sebastian Goljasz, który zmierzył się z Adamem Hecem (MMA Czarni Słupsk). Po niespełna dwóch minutach pojedynek przed czasem zakończył się zwycięstwem zawodnika ze Słupska.

Drugi przed własną publicznością zaprezentował się Damian Gryglas, który też przed czasem został pokonany przez Krzysztofa Osmałka (FC Gostynin). Z pierwszego zwycięstwa ostródzcy kibice zgromadzeni w hali Expo Mazury cieszyli się dopiero po walce Pauliny Wiśniewskiej. Ostródzianka po efektownej akcji w pierwszej rundzie przed czasem rozprawiła się z Alicją Kachniarz (MMA Giżycko).

Bliski zwycięstwa był Alan Szymański. W drugiej rundzie obalił rywala i założył duszenie, ale nie utrzymał, rywal uwolnił się z uchwytu ostródzianina. Walka z Wojciechem Makowski (Arrachion Iława) rozstrzygnęła się na pełnym dystansie, a po werdykcie sędziowskim z wygranej cieszył się iławianin.

Z kolejnych zwycięskich pojedynków fani sztuk walki w Expo Mazury cieszyli się po występach Artura Dzikiego i Dominika Jusisa. Obaj podopieczni Tomasza Sobczyńskiego przed czasem rozstrzygnęli swoje walki. Były to ostatnie zwycięstwa ostródzian podczas GSW Sharks Attack.

Przed czasem zakończyła się walka wieczoru o pas mistrza Polski federacji ISKA w formule K-1. Ostródzianin Samir Marokano nie sprostał wymaganiom w pojedynku z doświadczonym i bardzo utytułowanym Rafałem Kosiarskim.2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5