Zawodnicy zważeni, oktagon gotowy, wieczorem gala Sharks Attack [zdjęcia]

2018-12-08 11:28:33 (ost. akt: 2018-12-08 12:15:44)
W piątek podczas ważenia spojrzeli sobie w oczy, a w sobotni wieczór staną do walki

W piątek podczas ważenia spojrzeli sobie w oczy, a w sobotni wieczór staną do walki

Autor zdjęcia: Archiwum MMA Team Ostróda

Wieczorem w hali ostródzkiej Expo Mazury do oktagonu wejdą pierwsi zawodnicy, którzy rozpoczną Galę Sportów Walki Sharks Attack. Początek pojedynków o godz. 20. W karcie walk 12 starć, w siedmiu z nich wystąpią zawodnicy MMA Team Ostróda.
Jeśli ktoś jeszcze nie ma planów na wieczór to polecamy odwiedzenie hal Expo Mazury. Tam o godz. 20 rozpocznie się GSW Sharks Attack, gala MMA jakiej jeszcze w Ostródzie nie było. Naprzeciw siebie w dwunastu walkach w oktagonie stanie 24 wojowników. Wczoraj odbyło się ważenie zawodników i mieli oni okazję spojrzeć sobie w oczy. W sobotni wieczór już patrzenia w oczy nie będzie, a fighterzy zrobią wszystko żeby pokonać swojego rywala.

- Jesteśmy gotowi, postaraliśmy się przygotować show jakiego jeszcze Ostróda nie widziała, organizacyjnie wszystko mamy dopięte na ostatni guzik - mówi Tomasz Sobczyński, organizator GSW Sharks Attack. - Teraz czekamy na to co pokażą zawodnicy. Karta walk jest imponująca, tak że emocji na pewno nie zabraknie. Jeżeli ktoś zdecyduje się w ostatniej chwili by przyjść na naszą galę, to zapraszamy, bilety w cenie 40 złotych będą do nabycia na wejściu do Expo Areny.

W walce wieczoru o pas mistrza Polski federacji ISKA w formule K-1 ostródzianin Samir Marokano zmierzy się z doświadczonym i bardzo utytułowanym zawodnik K-1 Rafałem Kosiarskim.

Poza tym jeszcze sześcioro zawodników MMA Team Ostródą skrzyżuje rękawice ze swoimi rywalami. Będą to: Paulina Wiśniewska, Sebastian Goljasz, Damian Gryglas, Alan Szymański, Artur Dziki i Dominik Jusis.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5