Mamy bilety na sobotnią Galę Sportów Walki Sharks Attack

2018-12-07 07:00:00 (ost. akt: 2018-12-06 19:25:29)
Paulina nie oszczędza się na treningach i na całego walczy z facetami

Paulina nie oszczędza się na treningach i na całego walczy z facetami

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W sobotę (8 grudnia) punktualnie o godz. 20 w hali Expo Mazury rozpocznie się Gala Sportów Walki Sharks Attack, wydarzenie jakiego jeszcze nie było w Ostródzie. W siedmiu z dwunastu walk do oktagonu wejdą zawodnicy MMA Team Ostróda.
— Mam trzech braci. Zawsze więcej czasu spędzałam z chłopakami. Jakieś bójki i szarpaniny były normą. Gdy miałam siedemnaście lat nie było co robić po szkole. Zobaczyłam wtedy walki Joanny Jędrzejczyk. Spodobało mi się i spróbowałam swoich sił. Chciałam jeździć na treningi do Olsztyna, ale dowiedziałam się, że jest sekcja w Ostródzie i tak to się zaczęło — wspomina Paulina Wiśniewska w rozmowie z Gazetą Ostródzką.

Paulina będzie jedyną kobietą z Ostródy, która wystąpi w sobotniej GSW Sharks Attack. Ostródzianka zmierzy się z Alicją Kachniarz (MMA Giżycko).

Galę w roli konferansjera poprowadzi Maciej „Alf” Glabus, gościem specjalnym będzie Marcin „Różal” Różalski, a w karcie walk dwanaście pojedynków. W oktagonie zaprezentuje się siedmioro zawodników MMA Teamu Ostróda, którzy pierwszy raz wystąpią przed swoją publicznością. W walce wieczoru o pas mistrza Polski federacji ISKA w formule K-1 ostródzianin Samir Marokano zmierzy się z doświadczonym i bardzo utytułowanym zawodnik K-1 Rafałem Kosiarskim.

Wcześniej wystąpi szóstka zawodników MMA Team Ostróda. O Paulinie Wiśniewskiej już wspomnieliśmy, a pierwszy z ostródzian do oktagonu w Expo Mazury wejdzie Sebastian Goljasz, który zmierzy się z Adamem Hecem (MMA Czarni Słupsk). Następnie Damian Gryglas stoczy walkę z Krzysztofem Osmałkiem (FC Gostynin), Alan Szymański vs Wojciech Makowski (Arrachion Iława), Artur Dziki z Kamilem Grabarczykiem (MMA Tczew) i Dominik Jusis kontra Nika Pathian (Grapller Grudziądz).

- Karta walk jest naprawdę mocna, miłośnicy sportów walki nie powinni narzekać, bo zobaczą kawał fajnego MMA – zapewnia Tomasz Sobczyński, organizator GSW Sharks Attack.

Trwa jeszcze internetowa sprzedaż biletów na to wydarzenie, szczegóły na stronie www.expobilety.pl. Normalny bilet w cenie 40 PLN. Do nabycia są też wejściówki do strefy VIP w cenie 185 PLN. Wejściówki będą też do nabycia (w cenie 40 PLN) w sobotę przy wejściu do Expo Mazury.

W redakcji Gazety Ostródzkiej dla naszych czytelników mamy cztery bilety na sobotnią GSW Sharks Attack. Jak je zdobyć przeczytajcie w aktualnym wydaniu naszego tygodnika.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5