Siatkarze SMS Ostróda pokonali elblążan i są na 3. miejscu

2018-11-19 09:56:24(ost. akt: 2018-11-19 09:58:14)
Siatkarze SMS Ostróda w czterech setach pokonali rywali z Elbląga

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

Health Revolution Elbląg był siódmym przeciwnikiem siatkarzy ostródzkiej SMS w rozgrywkach III ligi. W hali przy ul. Kościuszki ostródzianie poza drugim setem na niewiele pozwolili elblążanom i wygrali kolejny ligowy pojedynek.
Na parkiecie hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji gospodarze szybko wygrali pierwszą partię.

-I w drugim zaczęliśmy zbyt luźno, skorzystał z tego Elbląg i po dwóch setach mieliśmy remis na tablicy wyników – powiedział Michał Michalak, jeden z trenerów ostródzkiej SMS.

Jednak kolejne partie przebiegły pod kontrolą ostródzkich siatkarzy. Wprawdzie nie było już tak łatwo jak w secie otwierającym mecz, ale zakończyło się zwycięstwami gospodarzy. Po pokonaniu elblążan ekipa SMS Ostróda zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce ostródzianie na wyjeździe zmierzą się z liderem KPS Gietrzwałd.

• SMS Ostróda – Health Revolution Elbląg 3:1 (19, -19, 23, 22)