Ostródzianin brązowym medalistą podczas Pucharu Europy w Mołdawii

2018-11-18 11:51:28(ost. akt: 2018-11-18 12:00:25)
Jakub Żegunia (z prawej) i trener Artur Małż po udanym starcie w Pucharze Europy

Autor zdjęcia: Archiwum

Jakub Żegunia, zawodnik Ostródzkiego Klubu Kyokushin Karate ostatnio nie opuszcza podium. Karateka z Ostródy tym razem zajął medalowe miejsce podczas zawodów Pucharu Europu w Kiszyniowie. Ostródzianin wywalczył brązowy medal.
Jakub Żegunia w tym roku zdobywa medale jak na zawołanie. W pierwszej części roku zajął 2. miejsce podczas mistrzostw obu Ameryk w Nowym Jorku. Przed tygodniem, przetarciem przez zawodami w Mołdawii były mistrzostwa Polski juniorów Ełku. Przez kontrowersyjną decyzję sędziów karateka z Ostródy swój występ zakończył "tylko" na 3. miejscu.

A teraz podopieczny Artura Małża potwierdził swoje wielkie umiejętności podczas Pucharu Europy w Kiszyniowie. Reprezentujący Polskę ostródzianin dotarł do strefy medalowej i do kraju wróci z brązowym medalem. Gratulujemy!