Szykujcie się na gromkie grzmoty, zbliża się Sharks Attack

2018-11-13 14:15:03(ost. akt: 2018-11-13 14:18:32)
W karcie walk Gali Sportów Walki Sharks Attack jest 12 pojedynków

W karcie walk Gali Sportów Walki Sharks Attack jest 12 pojedynków

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Blisko coraz bliżej jest Gala Sportów Walki Sharks Attack, wydarzenie MMA jakiego jeszcze w Ostródzie nie było. Już w sobotę 8 grudnia o godz. 20 rozpocznie się w Expo Arenie. Dzień później zapraszamy na mistrzostwa Warmii i Mazur amatorów MMA.
W drugi weekend grudnia fani mieszanych sportów walki powinni pojawić się na gali Sharks Attack. Zmagania fighterów odbędą się przy okazji targów sportowych Vital Sport Arena. Najwięksi wojownicy zaprezentują się przed ostródzką publicznością. W karcie walk organizatorzy zaplanowali dwanaście pojedynków. W oktagonie zaprezentuje się kilku zawodników z MMA Teamu Ostróda, którzy pierwszy raz będą mieli okazję wystąpić w oktagonie przed swoją publicznością. Organizatorzy postarali się żeby podczas gali sportów walki w ostródzkiej Expo Arenie kibice zobaczyli w akcji solidnych fighterów.

- Gala Sharks Attack gwarantuje niezapomniane widowisko, sportową rywalizację i emocje na najwyższym poziomie – mówi Tomasz Sobczyński, organizator gali. - Dwanaście pojedynków w formule MMA i walka o pas mistrza Polski federacji ISKA w formule K-1. Gospodarzem wieczoru będzie Maciej „Alf” Glabus, a gościem specjalnym Marcin „Różal” Różalski. Przygotujcie się na gromkie grzmoty i bądźcie z nami.

Trwa już internetowa przedsprzedaż biletów na to wydarzenie. Żeby tego dokonać wystarczy wejść na stronę www.expobilety.pl, zarejestrować się i nabyć wejściówkę. Normalny bilet w cenie 40 PLN. Do nabycia są też wejściówki do strefy VIP w cenie 185 PLN.

Dzień później 9 grudnia w ostródzkiej Expo Arenie rozegrane mistrzostwa Warmii i Mazur amatorskiego MMA. Rywalizacja odbędzie się pod patronatem miasta i gminy. Zawody organizuje federacja Time of Masters z Gdyni. Formuły rozegrane na zawodach to junior, senior ograniczona formuła, full contact oraz tzw. pierwszy krok. Do tego odrębna kategoria kobiet. Wstęp na zawody to wejściówka na całą imprezę Vital Sport czyli 10 złotych. Patronem medialnym grudniowej gali Sharks Attack jest tygodnik Gazeta Ostródzka.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5