Vavamuffin i Ciocia Olson w amfiteatrze

2018-11-10 12:00:00(ost. akt: 2018-11-10 12:19:12)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Szykuje się gorący listopadowy wieczór... Z cyklu Jesień w amfiteatrze w sobotę czeka nas kolejne wydarzenie. Koncert Vavamuffin z okazji 15-lecia działalności zespołu oraz premiera płyty Cioci Olson, młodej wokalistki z Ostródy.
Vavamuffin to starzy bywalcy ostródzkiej sceny, wielokrotnie występowali na Ostróda Reggae Festivalu. Zespół tym razem przyjedzie do nas z okazji 15-lecia swojego istnienia z przekrojowym repertuarem całej swojej twórczości. Będziemy mogli więc usłyszeć wszystkie największe hity m.in. „Jah jest prezydentem”, „Vavato”, „Bless”.

Ale przed Vavamuffin wystąpi ostródzianka! Jako support usłyszymy Ciocię Olson, młodą wokalistkę z Ostródy śpiewającą muzykę reggae. Koncert w amfiteatrze będzie jednocześnie premierą jej pierwszej płyty pt. „Baza”. Ciocia Olson wystąpi w towarzystwie Roots Trippin Sound System.

Jak powstała płyta? Oto co możemy przeczytać na FB Cioci Olson:
— W marcu 2018 roku na podstawie tekstów Kamili rozpoczęłyśmy tworzyć EP BAZA, która z epki przekształciła się w long playa - tak dużo miałyśmy pomysłów ! Dzięki wielu wspaniałym ludziom: producentom, muzykom, wokalistom, grafikom i filmowcom, którzy wyciągnęli do nas rękę wierząc w naszą siłę i determinację oraz trzymając za nasz projekt kciuki już niebawem będziecie mogli usłyszeć i zobaczyć efekt... Nasz projekt wokalnie wspiera Angela Godlewska rozświetlając utwory, a od strony gitary akustycznej pomaga nam Don Drake. Współpracujemy z: Lonely Tree Soundsystem (instrumentale), Gorzki aka Binx nawijka, Skank Ranger, Akustika Studio Nagrań DJ Fauda nagrania, Angela Godlewska wokal, Kamila Karolina Autor, Pan Filmowiec. "Baza" to spełnienie naszych marzeń :) życzymy Wam wszystkim tak wielkiego szczęścia jakie właśnie teraz nas spotyka.


Koncert: Amfiteatr 10.11.2018. Wejście od godz. 19.00, bilety w cenie 40 zł do kupienia w amfiteatrze, pok. 105 (wejście od strony hotelu Willa Port).Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5