Ostródzcy fighterzy powalczą na grudniowej gali Sharks Attack

2018-10-10 11:00:19(ost. akt: 2018-10-10 11:03:55)
Na galę Sharks Attack zapraszamy 8 grudnia

Na galę Sharks Attack zapraszamy 8 grudnia

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Eksplozja sportowych emocji szykuje się na drugą sobotę grudnia. W ostródzkiej Expo Arenie przy okazji targów sportowych Vital Sport Arena odbędzie się gala sportów walki Sharks Attack. W walce wieczoru Samir Marokano zmierzy się z Rafałem Kosiarskim.
Tego jeszcze w Ostródzie nie było, dlatego 8 grudnia fani sportów walki muszą pojawić się w Arenie Expo. Szykuje się wielkie sportowe widowisko. W oktagonie rozegranych zostanie jedenaście pojedynków w formule MMA. Natomiast walką wieczoru o pas mistrza Polski federacji ISKA w formule K-1 będzie starcie Kosiarski vs Marokano. Ten drugi jest reprezentantem ostródzkiego MMA Teamu. Pierwszy raz ostródzcy kibice będą mogli zobaczyć w akcji innych zawodników MMA Team Ostróda.

- Podczas gali Sharks Attack wystąpi ośmiu reprezentantów naszego klubu – mówi Tomasz Sobczyński, trener MMA Team Ostróda i współorganizator grudniowej gali. - Poza tym 8 grudnia rękawice skrzyżują zawodnicy z uznanych polskich klubów.

Galę poprowadzi Maciej „Alf” Glabus, który zaprezentuje uczestników Sharks Attack. Gościem specjalnym będzie Marcin „Różal” Różalski. Już dzisiaj rezerwujcie sobie wolne na sobotę 8 grudnia. To już za niespełna dwa miesiące.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5