Przed piłkarskim weekendem: dziewięć meczów na regionalnych boiskach

2018-10-05 10:13:21 (ost. akt: 2018-10-05 10:44:34)
W Miłomłynie jedno jest pewne, punkty zdobędzie Tęcza

W Miłomłynie jedno jest pewne, punkty zdobędzie Tęcza

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Aż dziewięć spotkań ligowych rozegranych zostanie na piłkarskich boiskach naszego regionu. W Ostródzie w sobotę (6 października) Sokół o godz. 18 zmierzy się z Bronią Radom. O godz. 16 na boisku w Miłomłynie rozpocznie się "tęczowy" pojedynek miejscowej Tęczy i jej imienniczką z Biskupca.
Ostródzcy trzecioligowcy staną przed szansą na odniesienie piątego ligowego zwycięstwa w sezonie 2018/2019. Podopieczni Jarosława Kotasa w 11. kolejce spotkań na stadionie przy ul. 3 Maja podejmą Broń Radom. Radomski beniaminek jest niżej notowany od Sokoła i każdy wynik inny od zwycięstwa ostródzian będzie wielką niespodzianką. Początek sobotniej konfrontacji o godz. 18.

Dwie godziny wcześniej w IV lidze w Miłomłynie miejscowa Tęcza zmierzy się z Tęczą Biskupiec. Będzie to starcie dwóch bezkompromisowych drużyn, ponieważ jedni i drudzy dotychczas w lidze nie dzielili się punktami. Zespół z Miłomłyna wygrał dwa spotkania i siedem przegrał. Natomiast biskupiecka Tęcza ma w dorobku pięć wygranych i cztery porażki. W meczu, który rozpocznie się w Miłomłynie o godz. 16 na papierze faworytem będą goście.

W grupie 2 klasy okręgowej Płomień Turznica w sobotę na własnym boisku stanie przed szansą wywalczenia piątego kompletu punktów w tym sezonie. Podopieczni Radosława Teliszewskiego o godz. 16 rozpoczną rywalizację z Olimpią Olsztynek. Szykują się mega emocje, ponieważ naprzeciw siebie staną sąsiedzi z tabeli, którzy dotychczas wywalczyli po 14 punktów. Wstęp wolny na sobotni mecz.

W klasie A nasze zespoły zagrają na własnych boiskach w sobotę i niedzielę. W sobotnie popołudnie o godz. 15.30 w grupie 2 LKS Tyrowo powalczy o trzecie zwycięstwo. Tyrowianie u siebie zmierzą się z Orłem Ulnowo. Natomiast niepokonany w grupie 4 Grunwald Gierzwałd powalczy o siódme ligowe zwycięstwo. Podopieczni Dariusza Szameitata w niedzielę (7 października) na boisku we Frygnowie zmierzą się z Polonią Iłowo. Początek spotkania o godz. 16.

B-klasowa rywalizacja rozpocznie się w sobotę, wtedy to w grupie 4 Iskra Smykówko na własnym boisku o godz. 16 zagra z Welem Bratian. Natomiast zamykająca tabelę Mewa Smykowo u siebie o godz. 16 zagra z Wichrem Gwiździny. Natomiast w niedzielę o godz. 13 kibiców zapraszamy na boisko przy ul. Plebiscytowej w Ostródzie, gdzie Sokół II zmierzy się z LZS Fijewo. A o godz. 16 w Łukcie, występujący w grupie 3 Warmiak podejmie FC Dajtki II Olsztyn.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5