SMS Ostróda zaprasza dzieci z podstawówek do szkółki siatkarskiej

2018-10-03 09:02:20(ost. akt: 2018-10-03 09:51:24)
SMS Ostróda zaprasza na zajęcia szkółki siatkarskiej

SMS Ostróda zaprasza na zajęcia szkółki siatkarskiej

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

Jesteśmy mistrzami świata w siatkówce. Ale żeby zostać mistrzem trzeba wcześnie rozpocząć treningi. Dlatego na zajęcia siatkarskie zaprasza szkółka, w której treningi poprowadzą trenerzy z SMS Ostróda. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki.
Treningi siatkarskiego narybku będą prowadzone co poniedziałek w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych im. Staszica przy ul. Wyszyńskiego. Organizatorzy zajęć - Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie - zaprasza dziewczęta i chłopców. Uczestnicy muszą posiadać zgodę rodziców, a najlepiej jakby na pierwszym treningu ci młodsi pojawili się pod ich opieką.

- Zajęcia szkółki będziemy prowadzili w każdy poniedziałek w sali ZSZ przy Wyszyńskiego, początek o godzinie 17 - mówi Michał Michalak, jeden ze szkoleniowców w SMS Ostróda. - Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z Ostródy i okolicznych miejscowości. Nie ma ograniczeń wiekowych, zajęcia będą dostosowane do wieku i umiejętności trenujących. Uczestnicy treningów poznają podstawy siatkarskiego abecadła.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5