Akcja Demokracja organizuje spotkanie w Ostródzie

2018-09-23 00:23:31 (ost. akt: 2018-09-23 00:29:10)
To spotkanie jest przestrzenią do rozmowy dla osób głosujących. Dla zapewniania im swobody wypowiedzi, na to konkretne wydarzenie nie zapraszamy osób kandydujących – z Wami spotkamy się już po ustaleniu postulatów przez mieszkańców i mieszkanki.
Jeśli ważne są dla Ciebie sprawy Ostródy, to możesz już w niedzielę 23 września z innymi zaangażowanymi mieszkańcami i mieszkankami Twojego miasta oraz z Zespołem Akcji Demokracji stworzyć listę spraw i postulatów, których realizacji będziemy domagać się od kandydatów i kandydatek do rady miasta i na stanowisko prezydenta/prezydentki Ostródy.

Lokalne wybory to szansa, by głośno wybrzmiał głos mieszkańców, którym zależy na przyszłości Ostródy. Nie chcemy debaty wyborczej wokół politycznych przepychanek kandydatów jednej i drugiej strony. Chcemy, by odpowiadała na realne potrzeby i oczekiwania mieszkańców i mieszkanek Ostródy. Dlatego to im oddamy podczas spotkania głos – nie kandydatom startującym w wyborach.

Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu przyszłość Ostródy i którzy wierzą w siłę wspólnego działania na rzecz dobra miasta, na spotkanie 23 września, o godz. 15, w Centrum Użyteczności Publicznej, przy ul. Jana III Sobieskiego 9, na którym stworzymy listę postulatów mieszkańców dla kandydujących do władzy w mieście. Takie przedwyborcze spotkanie to dobra okazja, by spotkać się w gronie osób, które podzielają nasze wartości takie jak: demokracja i społeczna solidarność, prawa człowieka i ochrona środowiska. Poznajmy się i razem ruszmy do działania!
Organizator:
Fundacja Akcja Demokracja

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5