To będzie emocjonująca piłkarska sobota w regionie

2018-09-08 07:42:20 (ost. akt: 2018-09-08 08:04:45)
W sobotę (8 września) o godz. 18 na stadionie przy ul. 3 Maja Sokół Ostróda zmierzy się z Ursusem Warszawa

W sobotę (8 września) o godz. 18 na stadionie przy ul. 3 Maja Sokół Ostróda zmierzy się z Ursusem Warszawa

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Dwa zwycięstwa i trzy remisy to dotychczasowy dorobek piłkarzy Sokoła Ostróda w rozgrywkach III ligi sezonu 2018.2019. W sobotę ostródzianie staną przed szansą na trzecią ligową wygraną, bo u siebie zagrają z zamykającym tabelę Ursusem Warszawa. A wcześniej ciekawie powinno być na boisku w Miłomłynie.
Zmagania na najwyższym poziomie w regionie rozpoczną się o godz. 18 na stadionie przy ul. Maja w Ostródzie. Na ostródzkim pięciotysięczniku Sokół postara się wrócić na zwycięski szlak. Okazja do tego jest bardzo dobra, ponieważ rywalem podopiecznych Jarosława Kotasa będzie ostatni w ligowej klasyfikacji Ursus Warszawa. Bardzo prawdopodobne, że w ekipie stołecznych wystąpi wychowanek ostródzkiego klubu Karol Roszkiewicz.

Wcześniej o godz. 16 o drugie zwycięstwo w IV lidze postarają się piłkarze miłomłyńskiej Tęczy. Zespół Pawła Oliwy przed tygodniem wygrał pierwszy raz w tym sezonie. "Tęczowi" będą mieli świetną okazję na powiększenie swojego dorobku punktowego, ponieważ zmierzą się z zamykającą tabelę Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie.

O tej samej porze na boisku w Ględach w gminie Łukta na murawę wybiegną piłkarze miejscowego Jastrzębia. Podopieczni Tomasza Radziszewskiego w pojedynku z Syreną Młynary powalczą o drugie zwycięstwo w grupie 2 klasy A.

Również o godz. 16 na boisku w Smykowie miejscowa Mewa rozpocznie mecz o mistrzostwo grupy 4 klasy B. Na razie Mewa jest na ostatnim miejscu w tabeli i sobotni pojedynek z MKS Działdowo będzie okazją na pierwszą zdobycz punktową.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5